Sisukord
Arvamus
Tänane leht
31.08.2016
Eesti ERMi köök ei valmi tähtajaks (1) Kallas: valimiskogus võlun kõiki! (5) Omad saevad Rõivase tooli (16) Mälumäng Haigekassa nägi ette mustemat tulevikku Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised Tagakülg Rõivas: tuleb ära oodata erakonna ühine otsus Valimissedeli pildistamine pole Toompeal hea toon Kallase SMS Rõivasele: põhimure oli, et Jõks ei pääseks Mis saab edasi? 31.08 Esikaas Majandus Ettevõtjad: teatud sektorite palgakasvu taga on maksuameti hea töö Euroopa Liit esitas Apple’ile hiigelnõude (3) Majanduse lühiuudised Pomerantsi eelnõu tõstab hüppeliselt maamaksu (14) Välismaa Rootsi ajakirjanik: meil käib kultuuridevaheline võitlus (3) Piltuudis: Itaalia tuletõrjujad riputavad Jeesuse kuju Välismaa lühiuudised Trump pälvib toetust üllatavast suunast Arvamus Vastukaja: vette visatud vara Tarmo Pikner: presidendi õpipoisid-tüdrukud riigikogus ei skoorinud ehk matemaatikatunnid riigikogus Lauri Hussar: Jüri Luik, palun, kas te oleksite valmis? (7) Juhtkiri: Rõivase flirt tagasiastumisega (8) Postimees 1995. aastal: politsei avastas narkopesa Ene-Margit Tiit: mida teha, et plastireostust vähendada? Olev Remsu: kui kingiks Lätile Ruhnu saare? (13) Päeva karikatuur Kultuur «Nobenäpp» ja mehisuse allakäik (1) Sport Spordi lühiuudised Taltsi aeg sai läbi, uus tõstejuht tahab aidata ka teiste alade sportlasi Põnevad valikud – kus sõidab Tänak tuleval hooajal? Medaliteni viib teadus, mitte kokkuhoid Uljas ja ülbe tõusev täht ajab vormelimaailma marru Rooney lõpetab pärast MMi koondisekarjääri Tarbija Isehakanud suuhügienistid seavad patsiendid ohtu Tartu Postimuuseum lahkub kesklinnast (1) Tartu saadab presidenti valima neli valijameest. Aga kelle? (1) Volikogu otsus sunnib lasteaeda kolima Ministeerium kasvas Tartus põlvpükstest välja Viie tuhande elaniku nõue viib haldusreformi seaduse kohtusse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1995. aastal: politsei avastas narkopesa

1 min lugemist
Süstlad. FOTO: Urmas Luik

Politsei kahtlustab, et Puhke tänaval asuv maja, kus laupäeval oli intsident politseinike ja pidutsejate vahel, on spetsiaalselt kohandatud narkootikumide kasutamiseks.

Politseil on kahtlused, et seal tarvitatakse pidevalt igasuguseid narkootikume, hingatakse sisse mitmesuguseid aineid ja suitsetatakse marihuaanat, ütles politseiameti pressiesindaja. Hoone akende ette on pandud mustad kiled, et võõrad ei saaks majja sisse piiluda.

Ööl vastu laupäeva tungis kakskümmend kumminuiade ja pumppüssidega relvastatud politseinikku Puhke tänaval asuvasse eramajja ja peksid laiali seal viibinud sadakond noort sünnipäevalist ja arreteerisid kaheksa inimest. Lisaks lõid korrakaitsjad katki ühe kohalviibinud noore mehe autoklaasid.

Politseiameti pressiesindaja sõnul on selles majas pidevalt suured, kuni saja inimesega peod, mis tõttu naabrite rahu on suuresti häiritud.

Laupäeval Puhke tänavas aset leidnud politseinike ja pidutsejate vahelise intsidendi uurimiseks algatas politsei teenistusliku juurdluse.

Politseiameti pressiesindaja sõnul on intsidendis süüdi mõlemad osapooled. «Kahju, et politsei jättis tegemata ekspertiisi, kuid kindel on, et pidulised olid kõvas narkouimas,» märkis pressiesindaja. «Pidulised käitusid väga agressiivselt, see tõttu oli ka politsei sunnitud tavapärasest agressiivsem olema.»

31.08.1995

Seotud lood
30.08.2016 01.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto