Sisukord
Eesti
Tänane leht
31.08.2016
Eesti ERMi köök ei valmi tähtajaks (1) Kallas: valimiskogus võlun kõiki! (5) Omad saevad Rõivase tooli (16) Mälumäng Haigekassa nägi ette mustemat tulevikku Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised Tagakülg Rõivas: tuleb ära oodata erakonna ühine otsus Valimissedeli pildistamine pole Toompeal hea toon Kallase SMS Rõivasele: põhimure oli, et Jõks ei pääseks Mis saab edasi? 31.08 Esikaas Majandus Ettevõtjad: teatud sektorite palgakasvu taga on maksuameti hea töö Euroopa Liit esitas Apple’ile hiigelnõude (3) Majanduse lühiuudised Pomerantsi eelnõu tõstab hüppeliselt maamaksu (14) Välismaa Rootsi ajakirjanik: meil käib kultuuridevaheline võitlus (3) Piltuudis: Itaalia tuletõrjujad riputavad Jeesuse kuju Välismaa lühiuudised Trump pälvib toetust üllatavast suunast Arvamus Vastukaja: vette visatud vara Tarmo Pikner: presidendi õpipoisid-tüdrukud riigikogus ei skoorinud ehk matemaatikatunnid riigikogus Lauri Hussar: Jüri Luik, palun, kas te oleksite valmis? (7) Juhtkiri: Rõivase flirt tagasiastumisega (8) Postimees 1995. aastal: politsei avastas narkopesa Ene-Margit Tiit: mida teha, et plastireostust vähendada? Olev Remsu: kui kingiks Lätile Ruhnu saare? (13) Päeva karikatuur Kultuur «Nobenäpp» ja mehisuse allakäik (1) Sport Spordi lühiuudised Taltsi aeg sai läbi, uus tõstejuht tahab aidata ka teiste alade sportlasi Põnevad valikud – kus sõidab Tänak tuleval hooajal? Medaliteni viib teadus, mitte kokkuhoid Uljas ja ülbe tõusev täht ajab vormelimaailma marru Rooney lõpetab pärast MMi koondisekarjääri Tarbija Isehakanud suuhügienistid seavad patsiendid ohtu Tartu Postimuuseum lahkub kesklinnast (1) Tartu saadab presidenti valima neli valijameest. Aga kelle? (1) Volikogu otsus sunnib lasteaeda kolima Ministeerium kasvas Tartus põlvpükstest välja Viie tuhande elaniku nõue viib haldusreformi seaduse kohtusse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rõivas: tuleb ära oodata erakonna ühine otsus

2 min lugemist
Reformierakonna juhatuse koosolek pärast presidendivalimiste viimast vooru riigikogus. FOTO: Sander Ilvest

Peaminister ja Reformierakonna esimees Taavi Rõivas ütles eile enne erakonna juhatuse laiendatud koosseisu koosolekut, et otsus valimiskogu kandidaadi suhtes tuleb pigem varem kui hiljem. Kas seda otsustatakse just sellel koosolekul, ta öelda ei soovinud.

Tellijale Tellijale

Rõivase sõnul ei saa ta ainuisikuliselt öelda, milline kandidaat saab erakonna toetuse valimiskogus. «Kui ma seda ütleksin, siis ei oleks ju koosolekul mingit mõtet. Ma ei saa seda öelda, sest meil on plaanis seda juhatuse liikmetega arutada,» ütles ta.

«See otsus tuleb pigem varem kui hiljem,» vastas Rõivas küsimusele, millal otsus langetatakse. Reformierakonna presidendikandidaat ütles eile pärast riigipeavalimiste riigikogu kolmandat vooru, et tema toetab Rõivast ning Rõivas toetab teda. Oravapartei esimees kinnitas, et on Siim Kallast toetanud juba 20 aastat, kuid lisas, et valimiskogus kandideerimist silmas pidades tuleb ära oodata siiski erakonna ühine otsus.

30.08.2016 01.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto