Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
31.08.2016
Eesti ERMi köök ei valmi tähtajaks (1) Kallas: valimiskogus võlun kõiki! (5) Omad saevad Rõivase tooli (16) Mälumäng Haigekassa nägi ette mustemat tulevikku Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised Tagakülg Rõivas: tuleb ära oodata erakonna ühine otsus Valimissedeli pildistamine pole Toompeal hea toon Kallase SMS Rõivasele: põhimure oli, et Jõks ei pääseks Mis saab edasi? 31.08 Esikaas Majandus Ettevõtjad: teatud sektorite palgakasvu taga on maksuameti hea töö Euroopa Liit esitas Apple’ile hiigelnõude (3) Majanduse lühiuudised Pomerantsi eelnõu tõstab hüppeliselt maamaksu (15) Välismaa Rootsi ajakirjanik: meil käib kultuuridevaheline võitlus (3) Piltuudis: Itaalia tuletõrjujad riputavad Jeesuse kuju Välismaa lühiuudised Trump pälvib toetust üllatavast suunast Arvamus Vastukaja: vette visatud vara Tarmo Pikner: presidendi õpipoisid-tüdrukud riigikogus ei skoorinud ehk matemaatikatunnid riigikogus Lauri Hussar: Jüri Luik, palun, kas te oleksite valmis? (7) Juhtkiri: Rõivase flirt tagasiastumisega (8) Postimees 1995. aastal: politsei avastas narkopesa Ene-Margit Tiit: mida teha, et plastireostust vähendada? Olev Remsu: kui kingiks Lätile Ruhnu saare? (13) Päeva karikatuur Kultuur «Nobenäpp» ja mehisuse allakäik (1) Sport Spordi lühiuudised Taltsi aeg sai läbi, uus tõstejuht tahab aidata ka teiste alade sportlasi Põnevad valikud – kus sõidab Tänak tuleval hooajal? Medaliteni viib teadus, mitte kokkuhoid Uljas ja ülbe tõusev täht ajab vormelimaailma marru Rooney lõpetab pärast MMi koondisekarjääri Tarbija Isehakanud suuhügienistid seavad patsiendid ohtu Tartu Postimuuseum lahkub kesklinnast (1) Tartu saadab presidenti valima neli valijameest. Aga kelle? (1) Volikogu otsus sunnib lasteaeda kolima Ministeerium kasvas Tartus põlvpükstest välja Viie tuhande elaniku nõue viib haldusreformi seaduse kohtusse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ministeerium kasvas Tartus põlvpükstest välja

3 min lugemist
Haridus- ja teadusministeeriumi uue kooliaasta aktusele oli eile kutsutud ka meeskond, kes tegeles asutuse Tartusse toomisega. Pildil vasakult Raivo Trummal, Janar Holm, Riho Raave, Peep Ratas, Anu Ulp, Leelo Muru ja Tõnis Lukas. FOTO: Kristjan Teedema

Kuigi poliitiku­­te hulgas palju vaidlusi ja poleemikat teki­­tanud sündmust meenutati eile, oli haridusministeeriumi Tartusse kolimise 15. aastapäev juba tänavu juulis. Just 2. juuli 2001 oli see päev, kui riigiasutus alustas tööd Munga tänaval.

Tellijale Tellijale

«Kunagi oli see Tartu jaoks peaaegu et aasta tegu. Aura veekeskuse valmimine võitis tookord, aga ministeeriumi kolimine jäi teiseks,» meenutas olulist sündmust haridus- ja teadusministeeriumi praegune kommunikatsiooniosakonna asejuhataja Tarmo Kurm. Tema oli üks neist, kes viisteist aastat tagasi Munga tänaval tööl hakkas käima.

Koos Kurmiga alustas Tartus tööd veel umbes sada inimest, kellest tänini on ministeeriumi nimekirjas paarkümmend. Teiste hulgas ka ministeeriumi praegune kantsler Janar Holm.

30.08.2016 01.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto