Sisukord
Eesti
Tänane leht
31.08.2016
Eesti ERMi köök ei valmi tähtajaks (1) Kallas: valimiskogus võlun kõiki! (5) Omad saevad Rõivase tooli (16) Mälumäng Haigekassa nägi ette mustemat tulevikku Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Eesti lühiuudised Tagakülg Rõivas: tuleb ära oodata erakonna ühine otsus Valimissedeli pildistamine pole Toompeal hea toon Kallase SMS Rõivasele: põhimure oli, et Jõks ei pääseks Mis saab edasi? 31.08 Esikaas Majandus Ettevõtjad: teatud sektorite palgakasvu taga on maksuameti hea töö Euroopa Liit esitas Apple’ile hiigelnõude (3) Majanduse lühiuudised Pomerantsi eelnõu tõstab hüppeliselt maamaksu (14) Välismaa Rootsi ajakirjanik: meil käib kultuuridevaheline võitlus (3) Piltuudis: Itaalia tuletõrjujad riputavad Jeesuse kuju Välismaa lühiuudised Trump pälvib toetust üllatavast suunast Arvamus Vastukaja: vette visatud vara Tarmo Pikner: presidendi õpipoisid-tüdrukud riigikogus ei skoorinud ehk matemaatikatunnid riigikogus Lauri Hussar: Jüri Luik, palun, kas te oleksite valmis? (7) Juhtkiri: Rõivase flirt tagasiastumisega (8) Postimees 1995. aastal: politsei avastas narkopesa Ene-Margit Tiit: mida teha, et plastireostust vähendada? Olev Remsu: kui kingiks Lätile Ruhnu saare? (13) Päeva karikatuur Kultuur «Nobenäpp» ja mehisuse allakäik (1) Sport Spordi lühiuudised Taltsi aeg sai läbi, uus tõstejuht tahab aidata ka teiste alade sportlasi Põnevad valikud – kus sõidab Tänak tuleval hooajal? Medaliteni viib teadus, mitte kokkuhoid Uljas ja ülbe tõusev täht ajab vormelimaailma marru Rooney lõpetab pärast MMi koondisekarjääri Tarbija Isehakanud suuhügienistid seavad patsiendid ohtu Tartu Postimuuseum lahkub kesklinnast (1) Tartu saadab presidenti valima neli valijameest. Aga kelle? (1) Volikogu otsus sunnib lasteaeda kolima Ministeerium kasvas Tartus põlvpükstest välja Viie tuhande elaniku nõue viib haldusreformi seaduse kohtusse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mis saab edasi?

2 min lugemist

Hanno Pevkur, Reformierakonna aseesimees, siseminister

Täna (eile – toim) õhtul on kaks rahva hulgas populaarsemat kandidaati Reformierakonna omad. Mina usun, et Reformierakonna juhatusel on mõistlik juhatuse koosolekul see valik teha: anda ühele kandidaadile selgelt võimalus endale toetust otsida. Mida kauem seda edasi lükata, seda ebamäärasem on olukord.

Meie valik ei saa kindlasti olema lihtne, aga teisalt, Siim Kallasel on valimiskogus koht juba olemas. Kui me teeme täna (eile – toim) otsuse üht kandidaati toetada, siis teisel ei ole küll mingit põhjust sellele halvasti vaadata – vastupidi, minu arvates on võimalik siin mõlemal edasi sammuda.

Tellijale Tellijale

Siim Kiisler, IRLi aseesimees

Tänase (eilse – toim) seisuga tõepoolest toetame valimiskogus Allar Jõksi, kuid 24. septembrini on siiski veel mitu nädalat aega. Kui vaadata praegust pilti, siis on valimiskogus kolm suuremat rühmitust: Jõksi, Mailis Repsi ning Siim Kallase / Marina Kaljuranna, ilmselt siis Kallase toetajad.

30.08.2016 01.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto