Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Peksjate karistus tuli oodatust karmim

Margus Laasi (paremal) ja Andrias Liivati viis kohtupinki märtsikuine pereisa peksmine Küüni tänaval tema kolmeaastase poja silme all. Mõlemad on käinud ka vargil, Liivat lisaks sõitnud korduvalt autoga, omamata selleks juhiluba. FOTO: Margus Ansu

Märtsikuine peksmine Tartus Küüni tänaval kaubahalli juures, mis jõhkruse ja küünilisuse poolest raputas tervet ühiskonda, jõudis augusti viimasel päeval kohtulahendini.

Tellijale Tellijale

Tartu maakohus otsustas, et 4. märtsi õhtul koos lapsega jalutanud mehele kallale tunginud ja teda peksnud Andrias Liivat (23) ja Margus Laas (20) peavad minema vangi.

Liivat viidi õigupoolest kohtusaalist tagasi vangi, kus ta kannab karistust mootorsõiduki korduva loata juhtimise eest. Kui varem karistas kohus teda selle seadusrikkumise eest tingimisi vangistusega, siis märtsis pööras kohus karistuse täies mahus täitmisele. Laas viibis seni vahistatuna eeluurimisvanglas alates 8. märtsist.

01.09.2016 03.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto