Sisukord
Käsipall
Tänane leht
03.09.2016
Eesti Mälumäng Loomaaia uudised Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Lastele suunatud reklaami eetilisus tekitab küsimusi Tudengi juhiloata jätnud ametnikul soovitati käituda inimlikult Eesti lühiuudised Filmižüriid kahtlustatakse seadusrikkumises Garantiikiri võib viia erakorralise kongressini (6) Välismaa Venezuela seisab elu eest järjekorras Noored naised eelistavad lasta end steriliseerida Hispaaniale terendab kolmas valimiste ring Cháveze läbikukkunud järeltulija Karimovi tee arbuusivargast hirmuvalitsejaks (3) Arvamus Marti Aavik: miks ma peaksin tahtma... Juhtkiri: Keskerakonna Augeiase tallid (2) Nothing personal, it’s just politics* (8) Postimees 1992. aastal: vallavanemal nõrgad närvid Kuradi hea peasekretär! (3) Koristaja Pomerants (3) Hanna-Liina Võsa muusikalikool alustab õppetööd Päeva karikatuur Tiina Laansalu: meie murded (1) Lauri Mälksoo: rändekriis kui õiguslik kriis (5) Trivimi Velliste: Konstantin Pätsi paradoks ehk äraleppimine ajalooga (21) Kultuur Marti Aavik: miks ma peaksin tahtma... Aabitsate rohkus on vabaduse märk Eesti kultuuri täheatlas: Esimene aabits Eesti kultuuri täheatlas: Esimene aabits (1) Teekond sõnumini Nädala plaat. Ülikaasaegsuse närvirahu Inimsõbralik luule Sport Spordi lühiuudised Kui vanalt minna välisklubisse, kuidas lõpetada kool (1) Eesti suusalootus mehistub sõjaväge meenutavas spordikoolis Mart Seim sai arstidelt hea uudise Vormelimaailma Juha Mieto – ebaõnnest hoolimata päikseline inimene (1) Jaanimaa jahib raskest seisust tiitlit, Patrail püüab stabiilsust AK Aabitsate rohkus on vabaduse märk Peeter Langovitsi tagasivaade: ajaga võidu ja ohtlik pärand Pulpfiktsioon, Leblanc, Moltke Marti Aavik: miks ma peaksin tahtma... Eesti kultuuri täheatlas: Esimene aabits (1) Eesti kultuuri täheatlas: Esimene aabits Nädala plaat. Ülikaasaegsuse närvirahu Teekond sõnumini Uued praamid tulevad! Minu kogemused ravikanepiga Tiina Laansalu: meie murded (1) Mis saab, kui Donald Trump pääseb Valgesse Majja? (12) Taavi Eilat: millal piisab kiskjale vabandusest? (2) Arter Lelurobotite kolmik Eesti vanim õpetaja (2) Kuninglik lesbidraama Rootsi kastmes Kaja Kallas: sisemine või välimine ilu (1) Seened slaavi stiilis Veelauasõit – mõnus märg adrenaliinilaks Piilume rikaste elamisi (kuni veel saab) Merilyn Saksing: olen oma pikkuse üle uhke Maria Mägi – naine, kellele ei meeldi kaotada Hakkame asjalikuks Nagu nõidumine Tõhkude lummuses Esimene peatus perereisil Esialgu veel ainult numbrimaagia Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jaanimaa jahib raskest seisust tiitlit, Patrail püüab stabiilsust

3 min lugemist
Mait Patrail (nr 9) ja Dener Jaanimaa FOTO: Tairo Lutter

KÄSIPALL. Juba sel nädalavahetusel alustavad Saksamaa käsipalli kõrgliigas uut hooaega nii Mait Patrail kui Dener Jaanimaa. Kui neist esimese koduklubi Hannover-Burgdorf on seadnud eesmärgiks eelkõige edukad võõrsilmängud koduliigas, siis Kielis mängiva Jaanimaa meeskond läheb jahtima kõige kõrgemaid kohti, kuigi meie mehe sõnul saab see olema väga raske.

Tellijale Tellijale

28-aastasele Patrailile on see juba kuues hooaeg Saksamaa tipus, viiendat aastat järjest asub ta mängima Hannover-Burgdorfis. Kui mullu oli kogenud mängumees kimpus õlavigastusega, siis nüüd on see unustatud mure. «Juba eelmisel hooajal oli õlg enam-vähem korras. Visketrenni ei saa ideaalselt teha, aga meil on praegu 4–5 pallitrenni nädalas ja sellele koormusele peab õlg vastu ning tunda ei anna,» rääkis Patrail.

Ootamatult sattus meie mees uueks hooajaks valmistudes hoopis teise vigastuse küüsi: «Achilleuse kõõlus andis tunda. Pidin paar nädalat pausi tegema, ei saanud joosta ega midagi, aga ma ei tahtnud ühtegi riski võtta enne hooaja algust. Õnneks eelmisel nädalal tegin uue MRT ja see näitas, et kõik on korras.»

02.09.2016 05.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto