Sisukord
Arvamus
Postimees
05.09.2016
Eesti Palju õnne Horoskoop Male Dilbert Mälumäng Kaluri kadumine näitab merepääste nõrkust Tagakülg Riigieelarves suureneb märkimisväärselt toetuste hulk (10) Majandus Maamaksu tõus ähvardab tuhandeid kodumajapidamisi (12) Poolakas tõmbab Eesti autotöökojad oma hõlma alla (1) Esimesed sõidujagajad on hakanud tulusid näitama Välismaa Merkel jäi parempopulistidele alla Paavst kuulutas ema Teresa pühakuks Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1939. aastal: Eesti jääb Euroopa sõjas rahusaareks Taavi Minnik: muinasjutt vaestele (7) Katrin Hallik: riik, räägi minuga selges eesti keeles (8) Juhtkiri: stabiilsus ja stagnatsioon Lugejate kirjad: logistikast ja riigivanem Pätsist Maive Rute: palun redigeeri oma salat ise Raul-Allan Kiivet: kas olulisem on eelarve tasakaal või haigete ravi? (35) Kultuur Maailma jazzilauljatar nr 1 esineb kevadel Jazzkaarel Indrek Spungin: sokikumm on iivõl! Julk-Jüri jeremiaad Ruumitootmise kapital Arvo Pärdi kompositsioonilised mängud Sport Williams võttis Navratilovalt rekordi, Djokovic ja Nadal teel 50. omavahelise kohtumiseni Ideaalne algus, kuid suur töö ootab veel ees Suur tahe, suur suu, suur tulevik (1) Olümpiamedalite elu pärast olümpiat (2) Noore hispaanlase võimas võit Mehed võitsid Lubinis, naised Kohilas Bengals andis Margus Hundile viimase võimaluse Serviti jäi võõrsil kaotusseisu Tarbija Sisetald leevendab jalavaevusi ja vähendab higistamist Tartu Pargi saun muutub elamuks ja laieneb kuuri arvelt Lüpsivõistlusel kostis ämbrikolinat Draama ulatub tänavaile puust ja punaselt Maanteeamet kohendas Viljandi turboringi ja uut liiklussõlme (4) Kartulisaagil polegi väga viga Priit Pullerits: medalilootus elab edasi (1) Juhtkiri: Tartu, ole rohkem! Arena multihall Raadil toob Tartusse tuleviku edu Komöödiaklubi kompab tartlaste huumorisoolikat Kregor Zirk tahab koos maailma parimatega treenides jõuda ujumises tippu Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Arena multihall Raadil toob Tartusse tuleviku edu

4 min lugemist
Arena Tartu kavand. FOTO: eskiis

Arena Tartu multihalli ehitamise julge idee on nüüdseks jõudnud sinnamaale, kus linnavalitsuse tellimusel on koostatud kaks tasuvusanalüüsi, mida tutvustas ka artikkel Tartu Postimehes. Et detailne retsensioon ja arutelu analüüside võimalike ebatäpsuste ja vigade üle jäi olemata, soovime anda oma ülevaate Arena toetajatele ja linnarahvale.

Tellijale

Tasuvusanalüüsid koostanud Majanduskonsultatsioonide OÜ ja OÜ Heiväl Consultingu töö on kindlasti tänuväärne ning on oluline tähis Arena Tartu tuleviku teel.

Vaatamata sellele, et Tartu on maailma mastaabis väike linn, ei ole me sugugi nii väikesed, et ei suudaks korda viia suuri asju. Maailmas on palju häid näiteid. Ka Heiväli analüüsist selgub, et «Tartu suurusega linnade keskmine halli mahutavus on ligikaudu 7000 istekohta». Samuti selgub, et väiksemat  kui 3500 istekohaga halli ei ole otstarbekas ehitada.

03.09.2016 06.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto