Sisukord
Uudised
Postimees
07.09.2016
Eesti Mälumäng Kaljuranna meeskond ootab jah-sõna (23) Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Äärmuslased korraldavad Toompeal rahumarsi (3) Sõnakuulmatud said rusikaga näkku Omavalitsused hoiavad iseenda vargaid Majandus Inbank viib allutatud võlakirjad börsile Majanduse lühiuudised Alkoholiaktsiisi laekus ligikaudu 13 protsenti vähem Palkade reaalkasv läheneb buumiaegsele kiirusele (4) Välismaa Välismaa lühiuudised Porošenko pidas parlamendile murekõne KOHALIK VAADE. Saastunud pelmeenid kõigutavad Leedu poliitikat Maastikupõlengud Hispaanias rikuvad puhkuse Arvamus Juhan Mellik: Vene hinge kaunis loba (4) Jaak Aaviksoo: Harvard, MIT ja TTÜ (2) Tarmo Vanamõisa: maanteeameti eksamikeskus vähendab korruptsiooni ning parandab noorte sõidukijuhtide kvaliteeti (3) Juhtkiri: haakristiga «rahuvõitleja» (5) Postimees 1934. aastal: Paide meeste omapärane protsess Kultuur Ilusad asjad reas – disainiauhind ootab laureaati Sport Spordi lühiuudised Eesti proovib ennast uuesti ületada Eesti jalgpalli evolutsioon Piirist Pehrssonini Staarid ihkavad võita varjusurmast ärganud turniiri Tarbija C-hepatiit ei ole vaid narkomaanide probleem Laste esmaabi õpetaja tõrjub hirme ja abitust Tartu Tiit Tammaru: Arena(ga) või Arena(ta)? Peipsiveere kaldapääsukesi ootab kevadel meeldiv üllatus Beebi õlal tassimine teeb käe haigeks Kunstiajaloolane teeb detektiivitööd Timo Reinthal: tarkusekuul liikle targalt ja märka koolijütsi Pargitakse ikkagi sinna, kus ei pea maksma (1) Veneetsia filmifestivalil võistleb ka Tartu animaator Linn valis otsust tehes võistlevate huvide vahel (1) ERMi avamine läheneb, teetööd veel käivad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Beebi õlal tassimine teeb käe haigeks

3 min lugemist
Treener Kati Kruusaauk käib tütre Karoliinaga Toomemäe nõlval laste mänguplatsil aega veetmas. Tal on veel meeles aeg, mil tal tuli oma last hoida just sellises asendis, mida ta siin pildil näitab. FOTO: Kristjan Teedema

Lapsepuhkusel Pilatese treener Kati Kruusaauk mäletab hästi aega, mil tütreke Karoliina oli alles mõnekuune, vajas palju süleshoidmist ning tal tuli välja nuputada, kuidas aidata iseennast ja oma valutavat kätt.

Tellijale Tellijale

Kati Kruusaauk on füsioterapeut, kes lisaks treeneritööle aitab massaažiga mitmesuguste ülekoormusest tekkinud probleemide korral. Ka oskab ta närvipõletiku puhul toestada lihast kinesioteibiga.

Tema enda käsi hakkas valutama ilmselgelt seetõttu, et ta kandis mõnekuust last palju süles, püüdes temaga lähedust hoida. Siis teipiski ta oma paremat kätt mõlemalt poolt, et tuge saaksid nii randme­painutaja- kui randmesirutajalihas. Puhkust käele andis ka kõhukott, milles ta last kandma asus.

06.09.2016 08.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto