Sisukord
Sport
Tänane leht
08.09.2016
Eesti Ossinovski: haiguspuhangu pärast haigekassa juhti vastutusele võtta on naeruväärne (12) Mälumäng Tõendid: õpetaja tapja tegi nädalaid «eeltööd» (15) Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Tagakülg Esikülg 8. september Allilm otsib uut ristiisa (2) Majandus Kauaoodatud hinnatõusust napib majanduskasvuks (1) Leedo piletisüsteem jääb Tallinna Sadama omale alla (2) Välismaa Rootsi käed jäävad Assange'ini jõudmiseks lühikeseks (1) Taliban soovib taastada kaotatud hiilgust Poolakad pärast Brexitit – kõik ikka vanaviisi Talibani eriüksus sõdib kahel rindel Arvamus Päeva karikatuur Jüri Ratas: Eesti vajab presidendi otsevalimisi (9) Juhtkiri: piimasõjas surma ei saa? (5) Urve Eslas: paranoia ja autoritaarsus (5) Postimees 1928. aastal: võitlus tulega Jaanus Rahumägi: järgmised kümme kuud on kõige ohtlikum aeg (15) Liisi Karindi ja Urmas Varblane: Hiina äri koju kätte Kultuur Teatrisse minnakse vaatama konkreetset lugu Teatri positsioon Eestis: esmapilgul liiga hea, et olla tõsi Teater peaks oleks lõbus ja pakkuma meelelahutust (1) Teatri positsioon on tugevam, kui julgesime arvata Sport Venemaale antud laskesuusatamise MMi korraldusõigus tekitab poleemikat Pohlak: peatreeneri saatus selgub juhatuse koosolekul Spordi lühiuudised Pehrssoni viimased hingetõmbed (6) Peep Pahv: läbi aegade tugevaim, kuid... sobimatu Varjust välja hüpanud noortekoondise duo naudib palgapäeva Tarbija Linnatoss seentele ei sobi Ossinovski: haiguspuhangu pärast haigekassa juhti vastutusele võtta on naeruväärne (12) Sügisene õunamahlategu võib algajal rahakoti tühjaks pressida (1) Tartu Heategevusest sirgunud tammed läksid ootamatult sae alla Ihaste inimesed tükkisid poodi juba enne avamist Maale ja graafikat täiendab vasest kondoomiõpetus Rongisõitjatel tuleb reisida ka bussiga Uus kohvik levitab Ülejõel saialõhna Valijameeste enamik selgub viimasel hetkel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pohlak: peatreeneri saatus selgub juhatuse koosolekul

1 min lugemist
Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak. FOTO: Mihkel Maripuu/Postimees

Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak kinnitas, et alaliidu juhatus koguneb arutama peatreener Magnus Pehrssoni tulevikku. Täna kutsutakse kokku vastava valdkonna eest vastutavate inimeste koosolek ning järgmisel nädalal kuulatakse veel asjaosaliste arvamusi. Juhatus koguneb ülejärgmisel nädalal.

Tellijale Tellijale

Aivar Pohlak, millest on tingitud Eesti jalgpallikoondise viimase aja mannetud tulemused (kehv esitus Balti turniiril, suured kaotused Portugalile ja Bosniale, viik Maltaga)? Kas küsimus võib olla selles, et peatreeneri ideed ei jõua mängijateni?

Võime oletada, et Eesti koondise praeguses mängus on puudu see emotsionaalne niit, mis peaks siduma mängijad meeskonnaks ja mängus osalemise tulemuseks. Võimalik ka, et on mindud liiga detailidesse – selline asi võib viia mängijate fookuse paigast ja niisugune mulje on kohati tekkinud. Samas teame, et meeskond ja treenerid teevad tõsist ja professionaalset tööd, aga niisugune on kord jalgpalli paratamatus, et tulemuse saavutamiseks ainult sellest ei piisa.

07.09.2016 09.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto