Sisukord
Jalgpall
Tänane leht
08.09.2016
Eesti Ossinovski: haiguspuhangu pärast haigekassa juhti vastutusele võtta on naeruväärne (12) Mälumäng Tõendid: õpetaja tapja tegi nädalaid «eeltööd» (15) Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Tagakülg Esikülg 8. september Allilm otsib uut ristiisa (2) Majandus Kauaoodatud hinnatõusust napib majanduskasvuks (1) Leedo piletisüsteem jääb Tallinna Sadama omale alla (2) Välismaa Rootsi käed jäävad Assange'ini jõudmiseks lühikeseks (1) Taliban soovib taastada kaotatud hiilgust Poolakad pärast Brexitit – kõik ikka vanaviisi Talibani eriüksus sõdib kahel rindel Arvamus Päeva karikatuur Jüri Ratas: Eesti vajab presidendi otsevalimisi (9) Juhtkiri: piimasõjas surma ei saa? (5) Urve Eslas: paranoia ja autoritaarsus (5) Postimees 1928. aastal: võitlus tulega Jaanus Rahumägi: järgmised kümme kuud on kõige ohtlikum aeg (15) Liisi Karindi ja Urmas Varblane: Hiina äri koju kätte Kultuur Teatrisse minnakse vaatama konkreetset lugu Teatri positsioon Eestis: esmapilgul liiga hea, et olla tõsi Teater peaks oleks lõbus ja pakkuma meelelahutust (1) Teatri positsioon on tugevam, kui julgesime arvata Sport Venemaale antud laskesuusatamise MMi korraldusõigus tekitab poleemikat Pohlak: peatreeneri saatus selgub juhatuse koosolekul Spordi lühiuudised Pehrssoni viimased hingetõmbed (6) Peep Pahv: läbi aegade tugevaim, kuid... sobimatu Varjust välja hüpanud noortekoondise duo naudib palgapäeva Tarbija Linnatoss seentele ei sobi Ossinovski: haiguspuhangu pärast haigekassa juhti vastutusele võtta on naeruväärne (12) Sügisene õunamahlategu võib algajal rahakoti tühjaks pressida (1) Tartu Heategevusest sirgunud tammed läksid ootamatult sae alla Ihaste inimesed tükkisid poodi juba enne avamist Maale ja graafikat täiendab vasest kondoomiõpetus Rongisõitjatel tuleb reisida ka bussiga Uus kohvik levitab Ülejõel saialõhna Valijameeste enamik selgub viimasel hetkel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Peep Pahv: läbi aegade tugevaim, kuid... sobimatu

3 min lugemist
Postimehe sporditoimetuse juht Peep Pahv. FOTO: Andres Haabu

Sellest on möödas pisut üle aasta, kui Eesti Jalgpalli Liit pikendas koondise peatreeneri Magnus Pehrssoniga lepingut veel üheks tsükliks. Alaliidu president Aivar Pohlak kommenteeris toona, et otsuseni jõuti pika ja põhjaliku arutelu tulemusena ning rootslase jätkamist soosisid alaliidu tippjuhid, spetsialistidena arvamust avaldanud endised koondislased ja tema abilistena töötavad treenerid. 

Tellijale Tellijale

Jäi mulje, et esialgu kaheaastase lepinguga nii-öelda sildtreeneriks toodud Pehrsson on Eesti jalgpalli jaoks üleüldse kõige õigem valik. Ta olevat professionaalne, kaasaegne, omab sportlikku kontseptsiooni ja metoodilist mõtlemist. Ühesõnaga suurepärane treener, kelle juhtimisel peaks Eesti jalgpall kohe-kohe õitsele puhkema. Ta suudab üheaegselt meeskonda uuendada ja teha ka tulemust.

Kuu aega varem vahendas Pohlak Eesti koondislaste arvamust, et Pehrsson on kõige tugevam treener, kes Eesti koondisega tööd on teinud. Need on võimsad ja kaalukad sõnad. Vikerraadiole antud intervjuus märkis Pohlak, et eelmise peatreeneri Tarmo Rüütli juhendamisel oldi väga edukad, kuid treeneri nägemus oli loominguline. Pehrsson suudab panna meeskonna tegutsema aga süsteemselt ja loogiliselt. Just nii nagu vaja.

07.09.2016 09.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto