Sisukord
Sport
Postimees
08.09.2016
Eesti Ossinovski: haiguspuhangu pärast haigekassa juhti vastutusele võtta on naeruväärne (12) Mälumäng Tõendid: õpetaja tapja tegi nädalaid «eeltööd» (15) Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Tagakülg Esikülg 8. september Allilm otsib uut ristiisa (2) Majandus Kauaoodatud hinnatõusust napib majanduskasvuks (1) Leedo piletisüsteem jääb Tallinna Sadama omale alla (2) Välismaa Rootsi käed jäävad Assange'ini jõudmiseks lühikeseks (1) Taliban soovib taastada kaotatud hiilgust Poolakad pärast Brexitit – kõik ikka vanaviisi Talibani eriüksus sõdib kahel rindel Arvamus Päeva karikatuur Jüri Ratas: Eesti vajab presidendi otsevalimisi (9) Juhtkiri: piimasõjas surma ei saa? (5) Urve Eslas: paranoia ja autoritaarsus (5) Postimees 1928. aastal: võitlus tulega Jaanus Rahumägi: järgmised kümme kuud on kõige ohtlikum aeg (15) Liisi Karindi ja Urmas Varblane: Hiina äri koju kätte Kultuur Teatrisse minnakse vaatama konkreetset lugu Teatri positsioon Eestis: esmapilgul liiga hea, et olla tõsi Teater peaks oleks lõbus ja pakkuma meelelahutust (1) Teatri positsioon on tugevam, kui julgesime arvata Sport Venemaale antud laskesuusatamise MMi korraldusõigus tekitab poleemikat Pohlak: peatreeneri saatus selgub juhatuse koosolekul Spordi lühiuudised Pehrssoni viimased hingetõmbed (6) Peep Pahv: läbi aegade tugevaim, kuid... sobimatu Varjust välja hüpanud noortekoondise duo naudib palgapäeva Tarbija Linnatoss seentele ei sobi Ossinovski: haiguspuhangu pärast haigekassa juhti vastutusele võtta on naeruväärne (12) Sügisene õunamahlategu võib algajal rahakoti tühjaks pressida (1) Tartu Heategevusest sirgunud tammed läksid ootamatult sae alla Ihaste inimesed tükkisid poodi juba enne avamist Maale ja graafikat täiendab vasest kondoomiõpetus Rongisõitjatel tuleb reisida ka bussiga Uus kohvik levitab Ülejõel saialõhna Valijameeste enamik selgub viimasel hetkel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Venemaale antud laskesuusatamise MMi korraldusõigus tekitab poleemikat

2 min lugemist
Laskesuusatamine FOTO: Sergei Fadeichev/Sergei Fadeichev/TASS

Eelmisel nädalal selgus, et 2021. aasta laskesuusatamise MM toimub Venemaal Tjumenis. Palju kriitikat saanud otsusele andis eile oma kommentaari ka Rahvusvahelise Laskesuusaliidu (IBU) juht Anders Besseberg.

Tellijale Tellijale

Besseberg sõnul pole otsus kivisse raiutud ning kui Rahvusvaheline Olümpiakomitee (ROK) või Rahvusvaheline Antidopinguagentuur (WADA) peaksid Venemaa laskesuusatajate kohta midagi uut leidma, siis võidakse juba kahe aasta pärast MMile uus korraldajamaa määrata.

«Kui WADA ja ROKi komisjonid leiavad midagi, mis on vale, või määravad Venemaale mingit sorti karistuse, mis keelaks seal suurvõistluste korraldamise, siis meie jaoks ei ole mingit probleemi. Meil on uus kongress juba 2018. aastal,» rääkis Besseberg AP-le.

07.09.2016 09.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto