Eesti talent võib jääda mänguloata

Matthias Tass. FOTO: Alar Truu/Õhtuleht

KORVPALL. Eesti üheks perspektiivikamaks korvialuseks noormängijaks peetav Matthias Tass võib koguni kaheks hooajaks mängudest eemale jääda. Seda juhul, kui tema lepingujärgne koduklubi Limoges jääb kindlaks oma soovile noormeest endale hoida.

Kuidas saab Prantsusmaa klubi takistada Eesti korvpalluril mängida? Vastus on lihtne: Tass sõlmis mullu Limoge’iga kolmeaastase lepingu ning klubil pole vähimatki kohustust seda enneaegu lõpetada. Tassi enda soov liituda algavaks hooajaks Kalev/Cramoga ei mängi seejuures kuigi suurt rolli.

Tellijale Tellijale

Kui seni räägiti, et Limoges ja Kalev pole Tassi ülemineku summas kokkuleppele jõudnud, siis nüüd on olukord selline, et Limoges ei küsigi Tassi eest raha – nad soovivad hoopis seda, et ta jätkaks nende juures.

«Tassil on klubiga siduv leping,» nentis Eesti korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi. «Praeguse seisuga pole prantslased ütelnud, kui palju nad raha soovivad. Oleme püüdnud Prantsusmaa alaliidu kaudu aidata probleemi lahendada, kuid me pole mingi lahenduseni jõudnud.»

08.09.2016 10.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto