Sisukord
Eesti
Tänane leht
14.09.2016
Eesti Kaljurand pühib Reformierakonda oma õlgadelt maha (5) Mälumäng Miljoni küsimus: Kaljuranna tegelik sisu (25) Horoskoop Dilbert Male Palju õnne Imelise kujuga kartulid rõõmustavad lasteaialapsi Tagakülg Haigekassa vaeb puudujäägi vähendamise võimalusi Eesti lühiuudised Loone ei kinnitanud nõude esitamist Keskerakonnale (1) Esikülg 14. september Tulekahjud lihvivad Piirissaare vabatahtlike oskusi Majandus Kreml tõmbab Eesti transiidiajastule kriipsu peale (5) Trumpi luksushotell avati ameeriklaste pahameele saatel (1) Alkoholitootjate piirikaubanduse uuring seisab õhukesel jääl (4) Välismaa Uurijad lahendasid sajanditevanuse meresaladuse Euroopa Komisjon ei pea end poola rahva ründajaks Winston Churchill trükiti rahatähtedele Usaldamatus uuristab Süüria relvarahu Välismaa lühiuudised Arvamus Aleksandr Sotnik: Putini Titanicu põhjaminek (26) Erkki Bahovski: keda kardab Soome? (1) Peeter Raidla: Trooja jäi vallutamata (1) Postimees 1898. aastal: kitsikus põllumajanduses, uue sõnaga kriis (1) Allar Jõks: 5 asja, mida saab järgmine president teha, et maal oleks elu (3) Juhtkiri: transiit on surnud, elagu transiit Kultuur Eesti teatrite uus rekord Sport Kalev/Cramo pidi FIBA karmide ähvarduste tõttu EuroCupist loobuma Postimees ja Kanal12 toovad vaatajateni üle 100 võrkpallimängu Spordi lühiuudised Flora ja Levadia parandasid tiitliheitluses positsiooni Pehrssoni ebaõnnestumise peamised põhjused (14) Sõda, pori loopimine ja segadus edukas alaliidus (2) Mitme liidrita naistekoondis läheb pingevabalt EM-valikmängudele Surmapaberitega paraolümpialane tahab maailmale eutanaasiat tutvustada (3) Eesti otsib värskust ja head emotsiooni Tarbija Positiivne ellusuhtumine aitab muremõtted eemale peletada Tartu Tartu piilujat vaevab vaimne häire? Taimaa münt kipub poodidesse (1) Ärgem sõitkem neist üle! Tempo tuleb Küütri tänavale ööklubina tagasi Karlova kooli spordiväljakul liikus aeg edasi Vastuseis sillale on populistlik (3) Linna valgustajad vajavad valgustamist Festival avaldab mõju Tartu öisele väljanägemisele Vanemuise selts tõrjub imelapse ausammast (2) ERMini viiva tee algust tähistab väike istumisnurk Eakad autojuhid panid sõiduoskuse proovile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kaljurand pühib Reformierakonda oma õlgadelt maha

7 min lugemist
Marina Kaljurand ei kavatse hetkel ühegi erakonnaga liituda. FOTO: Eero Vabamägi

Hoolimata soovist olla ühendaja, ütles presidendikandidaat Marina Kaljurand intervjuus Postimehele, et Reformierakonna lõhenemine presidendikandidaadi küsimuses ja tekkinud olukorra lahendamine ei puutu mitte kuidagi temasse.

Tellijale Tellijale

-Olete avalikkuse ees alati naeratav, väärikalt riides, särav, laitmatu ega ütle kunagi kurje sõnu. Kas te oletegi ingel?

(Naerab südamest. – J. V.) Kõigepealt, aitäh! Ma võtan seda komplimendina, mida te ütlesite. Muidugi ei ole ma ingel. Aga fakt on ka see, et inimene ei suuda olla pikalt võlts, ja järelikult ma ikkagi olen selline, sest kui see oleks mingi poos või võltsnaeratus, siis oleks see juba ammu läbi hammustatud. Jah, ma olen oma loomult selline inimene, nagu te näete, see ei ole näitlemine.

13.09.2016 15.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto