Sisukord
Majandus
Postimees
15.09.2016
Eesti Mälumäng 75–80 häälega kahe finalisti sekka (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Haigekassa puudujäägi lapivad jõukad sünnitajad ja tõbised Valimisreklaam tõi Savisaarele kahtlustuse (2) Priit Toobal tegi laadal lastele hobusõitu Eesti lühiuudised Esikülg 15. september Väidetavalt plaanis politsei mõrvatud Tarankovi arreteerimist Majandus Tulevikus pole telereid enam vaja Majanduse lühiuudised Margus Tsahkna plaanib pensionireformi (25) Välismaa Myanmari unustatud rahvas rohingjad PERSOON. Ekspresident Bill Clintoni taandumine toetavaks abikaasaks Barroso süüdistab Junckerit ebaõigluses Välismaa lühiuudised 15.09. Juncker: tolerantsus ei saa tulla julgeoleku arvelt Arvamus Päeva karikatuur: quo vadis, pension? Juhtkiri: 70-aastaselt pensionile – tagasi Bismarcki aega? (5) Hardo Pajula: kolmkümmend kaks aastat hiljem (18) Mark Soosaar: armastus on pime? Kas ikka on? Maret Maripuu: neljaastmeline töövaidlus kolmeastmelises kohtusüsteemis Postimees 1912. aastal: valimisevõitlus Ühisriikides Kerstin Meresma: meie sisepoliitika ei ole muud kui otsene solvang Eesti rahvale (4) Kultuur Animatsioon aitab ka viimase pingi kahemeest Sport Spordi lühiuudised Pohlak: Pehrsson ei leidnud osa venekeelsete mängijatega ühist keelt (1) Võit, mis annab suureks mänguks hea tunde Vana sõber, tugev keskmik ja must lammas Rahastamisskeemi muutumine jättis judoliidu peatreenerita Vajadus muutuste järele tõi ametisse Eesti rekordimehed Tartu Keelatud armastus, surmahirm ja nigel palk tõid põgenikud Vägevale (1) E-sigaret päästab miljoneid elusid – kas tõde või vale? Uus tasuta parkla seisab tühjalt (1) Tormimurd annab istutajatele aastaid tööd Kui aeg on raha, saavad bussiga sõita vaid rikkurid (3) Jokk-mõtteviis ajab juuri (1) Õed kihutavad meestega võidu Laeva vallamaja kabinetid jäid ootamatult tühjaks Supilinlased said ninanipsu Genklubi püstitas endale ausamba Noormehed viisid vutimängu koolis uuele tasemele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tulevikus pole telereid enam vaja

5 min lugemist
Canoni tootespetsialist Paul Atkinson näitab Canoni uusimat profikaamerat EOC700. FOTO: Andres Raudjalg

Amsterdamis äsja lõppenud maailma meediatehnoloogia aasta suurimal üritusel IBC-l nähtu ennustab lähiaastateks ekraanidel nähtava kvaliteedi hüppelist tõusu ning vaatajate palju suuremat kaasamist sellesse, mis ja kuidas nende ette jõuab.

Tellijale Tellijale

Lõppkasutajate vaatenurgast on üldise mulje põhjal tuleviku märksõnad personaliseeritus ja kasutajaliides 2.0. Kõik muutub veel lihtsamaks ja õhemaks, teleripuldid saavad häälkäskluse funktsiooni, üks ja sama kasutajaliides katab kõik kasutajaseadmete ekraanid. Eriti tähtsaks saab just see, millist andmepagasit ehk meta-data’t ühe saatega nii teletootjaile kui ka kasutajaile ning seeläbi vaatajaile kaasa antakse.

Oleme ju kõik leidnud end olukorrast, kus mõnd telesaadet vaadates tekib soov haarata telefon või arvuti, et Google’ist üles otsida, milline see vormelimeeskondade järjekord oligi või mitu väravat on Messi sel aastal löönud. Seesugune vajadus kaob aga peagi.

14.09.2016 16.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto