R, 9.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tagakülg

Postimees
Tagakülg
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Türi muuseum
Türi muuseum Foto: Kaarel Aluoja / Järva Teataja

Muuseumitunnid ootavad lapsi

Türi muuseum andis teada, et lasteaialapsed ja õpilased on oodatud osalema muuseumitundidesse, kus pakutav teemade valik on mitmekesine ja seotud muuseumi põhiekspositsiooniga. Muuseumi pedagoog Erika Teras ütles, et uute teemadena pakuvad nad õuetundi Avastamas Raudteeparki, kus on lisaks teadmiste ammutamisele kavas ka mängud ja praktilised ülesanded. Õppeaastat võib Terase ütlust mööda alustada näiteks Aabitsatunniga, kus saab tutvust teha erinevate aabitsatega, lugeda, vestelda ja mõistatada. Peale nende on kavas veel Savitund, Leivatund, Õunatund, Paberitund ja palju teisi teemakohaseid tunde. Järva Teataja

Pärnu volikogu vaidleb diktsiooni ja riietuse üle

Täna kogunev Pärnu linnavolikogu kavatseb muuta töökorda, Keskerakonna ettepanekud volikogu esimehe diktsiooni ja riietuse reguleerimiseks koalitsiooni toetust ei leidnud.

Keskfraktsiooni esimees Arvo Reedik soovis, et linna põhimääruses sätestataks kohustus, et volikogu esimees ja linnapea peaksid kandma pidulikku riietust ning volikogu esimees peaks juhatama istungeid selge diktsiooniga ja kõlavalt.

Volikogu esimees Andrei Korobeinik sai kriitika osaliseks, kui kandis Eesti Vabariigi aastapäevaaktusel teksaseid ja tema särginööp oli lahti. Pärnu Postimees

Täna postimees.ee

teeb otseülekande rahandusministeeriumi majandusprognoosi tutvustamiselt.

Homme Postimehes:

«Reis» külastab Lõuna-Eesti uhkust, Võrumaa kaunist kuppelmaastikku.

Märksõnad
Tagasi üles