Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
15.09.2016
Eesti Mälumäng 75–80 häälega kahe finalisti sekka (1) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Haigekassa puudujäägi lapivad jõukad sünnitajad ja tõbised Valimisreklaam tõi Savisaarele kahtlustuse (2) Priit Toobal tegi laadal lastele hobusõitu Eesti lühiuudised Esikülg 15. september Väidetavalt plaanis politsei mõrvatud Tarankovi arreteerimist Majandus Tulevikus pole telereid enam vaja Majanduse lühiuudised Margus Tsahkna plaanib pensionireformi (25) Välismaa Myanmari unustatud rahvas rohingjad PERSOON. Ekspresident Bill Clintoni taandumine toetavaks abikaasaks Barroso süüdistab Junckerit ebaõigluses Välismaa lühiuudised 15.09. Juncker: tolerantsus ei saa tulla julgeoleku arvelt Arvamus Päeva karikatuur: quo vadis, pension? Juhtkiri: 70-aastaselt pensionile – tagasi Bismarcki aega? (5) Hardo Pajula: kolmkümmend kaks aastat hiljem (18) Mark Soosaar: armastus on pime? Kas ikka on? Maret Maripuu: neljaastmeline töövaidlus kolmeastmelises kohtusüsteemis Postimees 1912. aastal: valimisevõitlus Ühisriikides Kerstin Meresma: meie sisepoliitika ei ole muud kui otsene solvang Eesti rahvale (4) Kultuur Animatsioon aitab ka viimase pingi kahemeest Sport Spordi lühiuudised Pohlak: Pehrsson ei leidnud osa venekeelsete mängijatega ühist keelt (1) Võit, mis annab suureks mänguks hea tunde Vana sõber, tugev keskmik ja must lammas Rahastamisskeemi muutumine jättis judoliidu peatreenerita Vajadus muutuste järele tõi ametisse Eesti rekordimehed Tartu Keelatud armastus, surmahirm ja nigel palk tõid põgenikud Vägevale (1) E-sigaret päästab miljoneid elusid – kas tõde või vale? Uus tasuta parkla seisab tühjalt (1) Tormimurd annab istutajatele aastaid tööd Kui aeg on raha, saavad bussiga sõita vaid rikkurid (3) Jokk-mõtteviis ajab juuri (1) Õed kihutavad meestega võidu Laeva vallamaja kabinetid jäid ootamatult tühjaks Supilinlased said ninanipsu Genklubi püstitas endale ausamba Noormehed viisid vutimängu koolis uuele tasemele Meelelahutus Koomiks Sudoku

E-sigaret päästab miljoneid elusid – kas tõde või vale?

6 min lugemist
Veebimeister Ingmar Kurg tõmbas aastate eest paki sigarette päevas. Nüüd tõmbab ta e-sigaretti, kasutades väga lahja nikotiinisisaldusega vedelikku. Tagaplaanil tervishoiukõrgkooli õppejõud, abikaasa Liana Kurg, kes usub samuti, et veipimine on hea abivahend suitsetamisest loobumisel. FOTO: Sille Annuk

Tartu tervishoiukõrgkooli rahvatervise õppejõud Liana Kurg on astunud ilmselgelt õhukesele jääle, kui kõneleb sellest, et e-sigareti mainet kistakse Eestis teenimatult alla, samal ajal e-sigaretist kui heast abivahendist suitsetamisest loobumisel ei räägita üldse.

Tellijale Tellijale

Liana Kurg ise ei ole kunagi suitsetanud. Ka ei ole ta tõmmanud ega tõmba e-sigaretti. Aga just e-sigarettide teema on pannud ta oma varasemaid konspekte täiendama.

Tänavu suvel peeti Poolas rahvusvaheline nikotiinikonverents (Global Forum of  Nicotine), millest võttis osa ka Liana Kurg ning kus astusid üles kardioloogid ja tervisedendajad. Oma kogemustest rääkisid veel need veipijad ehk e-sigareti tõmbajad, kes on nüüdseks suitsetamisest loobunud.

14.09.2016 16.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto