Sisukord
Kodu
Postimees
19.09.2016
Eesti Revisjonikomisjon võtab Tallinna propagandakulutused luubi alla Narva koolitüdruku Darja tapja on tabatud (3) Mälumäng Haiglajuhid unistavad elektrilisest kärukonksust (42) Palju õnne Dilbert Male Horoskoop Tagakülg Väinatammi avad jäävad ära (5) SDE otsustab, keda toetada valimiskogu avavoorus (2) Jõhker vägivald algas sõitmisest bussirajal (2) Keskerakonna arutelu garantiikirjade üle lükkub edasi (1) Sester: pensioni teine sammas tagab kindlustunde Eestis valisid Vene riigiduumat tuhanded Vene kodanikud Majandus Läti ja Soome edu võib jääda lühiajaliseks Karusloomade kasvatajad otsivad parlamendilt abi (1) Tänavatoidu pakkujatel on suviti keel vestil Välismaa Tahad kodukülla staadionit? Saa Ungari peaministriks Hispaania välisministeerium ärritus Läti aukonsuli peale PiSi saadik: see küsimus ei huvita kedagi peale poolakate Välismaa lühiuudised USA elas üle rünnakuterohke nädalalõpu Poola saadik kahetseb leebust Fideszi suhtes Arvamus Postimees 1937. aastal: Stefan Zweigi tõlgitakse kõige rohkem Tõnu Vanajuur: küttekraani demokraatia Mailis Reps: praegune haldusreform omavalitsusi ei aita (1) Tõnis Oja: viinaturismi uskumatud arvud (3) Juhtkiri: kodanikualgatusi tuleb tõsiselt võtta (1) Päeva karikatuur: kas allilmaliider valitakse rutem kui president? (2) Lea Danilson-Järg: valus tõde ministri suust (20) Kultuur Kultuuri lühiuudised Üks mu sõber Millest võiks unistada rahvuskonservatiiv? Sport Moisarid näitasid Tallinnas võimu Spordi lühiuudised Imet ei sündinud, etteheited oleks kohatud (1) Nelja päevaga nelja riiki külastanud Reim nägi ka säravat Vassiljevit Ülevaade võrkpallikoondisest: jokkerid, poolik pusle ja tüdimus kaaslastest (1) Statistika ütleb: Rosberg on tänavune maailmameister Tragöödia varjutas Rio paraolümpiamängude viimaseid päevi Tarbija Seadust tundvad postiljonid jätavad postkastid tühjaks (2) Tavaline või investeerimiskonto? Tartu Lõunakeskuse lähistel läheb liiklus veel närvilisemaks Streik venitab patsiendi ooteaja homme pikemaks Tartu rattamaraton – kukkumistega pikitud nauding Minister: loodetavasti ei jää puhvet ERMi sisu varjutama (1) Laadamelu võib olla, kuid punsli õli peab olema Noor teater näitas oma uut hooaega paberfilmilt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Seadust tundvad postiljonid jätavad postkastid tühjaks

3 min lugemist
Tartlannale Krista Roosile teeb tuska, et Omniva kirjakandjad ei ole nõus astuma väravast sisse ja panema posti tema maja küljes olevasse postkasti. FOTO: Margus Ansu

Kuigi Omniva lubab inimlikku suhtumist, on mõnigi inimene oodatud postist tänavu ilma jäänud, sest kirjakandjad enam väravast sisse ei astu.

Tellijale Tellijale

«Mina olen Omniva klientide nimekirjast välja arvatud,» rääkis Tartus elav Krista Roosi. Kui tema postkasti ei jõudnud kevadel kolme kuu jooksul ajakiri Interior, hakkas ta asja uurima. Omniva vastas tema järelepärimisele, et kuna tegemist on lihtsaadetisega, siis pole võimalik selle teekonda kontrollida.

«Kui aga Lehepunkt, mille kaudu olin ajakirja tellinud, asja uurima hakkas, öeldi neile, et need kolm ajakirja on olemas ja võin need kätte saada,» rääkis Roosi. Kuigi kadunud ajakirjade kättesaamine oli komplitseeritud,  lõpuks see ikkagi õnnestus. Naist paneb kõige enam imestama postifirma, kes ei pidanud vajalikuks isegi teavitada, et tellitud ajakirjad ootavad kusagil omanikku.

17.09.2016 20.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto