Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
19.09.2016
Eesti Revisjonikomisjon võtab Tallinna propagandakulutused luubi alla Narva koolitüdruku Darja tapja on tabatud (3) Mälumäng Haiglajuhid unistavad elektrilisest kärukonksust (42) Palju õnne Dilbert Male Horoskoop Tagakülg Väinatammi avad jäävad ära (5) SDE otsustab, keda toetada valimiskogu avavoorus (2) Jõhker vägivald algas sõitmisest bussirajal (2) Keskerakonna arutelu garantiikirjade üle lükkub edasi (1) Sester: pensioni teine sammas tagab kindlustunde Eestis valisid Vene riigiduumat tuhanded Vene kodanikud Majandus Läti ja Soome edu võib jääda lühiajaliseks Karusloomade kasvatajad otsivad parlamendilt abi (1) Tänavatoidu pakkujatel on suviti keel vestil Välismaa Tahad kodukülla staadionit? Saa Ungari peaministriks Hispaania välisministeerium ärritus Läti aukonsuli peale PiSi saadik: see küsimus ei huvita kedagi peale poolakate Välismaa lühiuudised USA elas üle rünnakuterohke nädalalõpu Poola saadik kahetseb leebust Fideszi suhtes Arvamus Postimees 1937. aastal: Stefan Zweigi tõlgitakse kõige rohkem Tõnu Vanajuur: küttekraani demokraatia Mailis Reps: praegune haldusreform omavalitsusi ei aita (1) Tõnis Oja: viinaturismi uskumatud arvud (3) Juhtkiri: kodanikualgatusi tuleb tõsiselt võtta (1) Päeva karikatuur: kas allilmaliider valitakse rutem kui president? (2) Lea Danilson-Järg: valus tõde ministri suust (20) Kultuur Kultuuri lühiuudised Üks mu sõber Millest võiks unistada rahvuskonservatiiv? Sport Moisarid näitasid Tallinnas võimu Spordi lühiuudised Imet ei sündinud, etteheited oleks kohatud (1) Nelja päevaga nelja riiki külastanud Reim nägi ka säravat Vassiljevit Ülevaade võrkpallikoondisest: jokkerid, poolik pusle ja tüdimus kaaslastest (1) Statistika ütleb: Rosberg on tänavune maailmameister Tragöödia varjutas Rio paraolümpiamängude viimaseid päevi Tarbija Seadust tundvad postiljonid jätavad postkastid tühjaks (2) Tavaline või investeerimiskonto? Tartu Lõunakeskuse lähistel läheb liiklus veel närvilisemaks Streik venitab patsiendi ooteaja homme pikemaks Tartu rattamaraton – kukkumistega pikitud nauding Minister: loodetavasti ei jää puhvet ERMi sisu varjutama (1) Laadamelu võib olla, kuid punsli õli peab olema Noor teater näitas oma uut hooaega paberfilmilt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ülevaade võrkpallikoondisest: jokkerid, poolik pusle ja tüdimus kaaslastest

3 min lugemist
FOTO: cev.lu

Rumeenias Craiovas peetud 2017. aasta Euroopa meistrivõistluste valikmängude F-alagrupi esimene turniir lõppes eestlastele kahe võidu ja ühe kaotusega. Mängud läksid raskemast raskemalt, mängijad tunnistasid, et väga pikalt koos Poolas laagris viibimine on veidi vaimu nüristanud ning pusle veel väga hästi kokku ei klapi.

Kuigi avamängus tšehhidelt saadud 0:3 koslep jäi ainsaks ja kaks järgmist mängu Rumeenia ja Makedooniaga suudeti võita (vastavalt 3:1 ja 3:2 – M. G.), tuli kõik väga raskelt.  Rumeenlasest peatreener Gheorghe Creţu oli mõlemas mängus tõmmanud kaardipakist  mitu jokkerit.

Toome siinkohal esile mõned punktid, mis lõppenud mängudest silma hakkasid, ja võtame enne reedel algavat teist turniiri hetkeolukorra kokku.

Tellijale Tellijale

Põhjendusi, miks avamäng Tšehhile nii mannetult kaotati ja ülejäänud kaks üsna raskelt tulid, oli erinevaid. Koondise üks kogenumaid Ardo Kreek tunnistas, et pikk ühine laager Poolas Lubinis oli vaimselt väsitav. «Liiga harjunud ehk oleme üksteisega, esimeses mängus oli küll tunne, et ei viitsi nendele samadele nägudele enam otsa vaadata. Kõik olid kuidagi omaette ise nurgas, nüüd on juba parem ja eks kannatame  need 20 päeva veel ära,» sõnas Kreek pärast viimast kohtumist Makedooniaga, viidates kolmanda ringi mängudeni jäävale ajale. Kui alagrupist otse edasi ei saada, valmistutakse nendekski Lubinis.

17.09.2016 20.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto