Sisukord
Eesti
Postimees
21.09.2016
Eesti Kaljurannal poolte sotsidest valijameeste toetus Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Verega kaetud mõrvapaik viitab võitlusele (1) Dilbert Patsiendid toetasid arstide streiki Uuel juhil peab olema autoriteeti välismaal (2) ERM saab köögid soolase renditasuga Vene noored nõuavad tõendeid 5. kolonni kohta (2) Riik tõhustab sadade objektide terrorikaitset (7) Majandus Kui kopeerimine ei ole loojale enam kompliment (1) Majanduse lühiuudised Autoriõigus jääb autorile elu lõpuni Välismaa Emakas üürile ehk Kuidas India vaesed raha teenivad USA ja Süüria on vaikides nihkunud ühele poolele Vastse analüüsi järgi seisis Briti meedia kindlalt Brexiti taga USA plahvatuste arvataval pommimehel on kirju minevik ja keerulised peresuhted Välismaa lühiuudised 1970ndaist vindunud vimm Arvamus Maive Rute: tark mees riigikogu taskus Aarne Seppel: Eesti otsib... presidenti (2) Mart Raudsaar: kas ahnus viib olümpia eetrist? Juhtkiri: olgem avatud, aga mitte kaitsetud Postimees 1937. aastal: 183 surmaotsust Nõukogude maal Tiit Riismaa: ei taha partei kandidaati, ei taha elukutselist käsutäitjat (7) Päeva karikatuur Kultuur Kultuuri lühiuudised Kultuuri mõte. Uut reaalsust otsimas Sport Spordi lühiuudised Vormelijumal sunnitakse lahkuma Mitte enda ja riigi, vaid Euroopa hoki eest Sport kolib Aasiasse ja Katari ehk Euroopas enam tippvõistlusi ei näe Tarbija Usin perearstiabi suurendab arstide töökoormust (3) Tartu Meedikud pakkusid streigil õunu Autovaba linn: kas üllas unistus või üksnes sõnakõlks? (2) Tartu soovib tänavatele tulevikus ka elektribusse ERMi avapeo rohkem kui 2000 külalist saavad osa suurejoonelisest etendusest (1) Tartus valmib kevadeks veel üks külmajaam Maalid valmisid täiuseigatsuses Meelelahutus Koomiks Sudoku

Verega kaetud mõrvapaik viitab võitlusele

1 min lugemist
Mõrvapaik täis asitõendeid – eksperdid leidsid eest mitu padrunihülssi ja mitmest kohast inimese verd. FOTO: Politsei

Nikolai Tarankovi mõrvapaigal avanenud vaatepilt jätab üles võimaluse, et tapja ja ohver pidasid maha võitluse elu ja surma peale või tapeti ristiisa väga aeglaselt.

Tellijale Tellijale

Neile kahtlustele vastused andva surnukeha ekspertiisi tulemused jätab keskkriminaalpolitsei esialgu enda teada. Mõrvapaigal uurijaile avanenud vaatepilt – verejäljed mitmel pool – jättis kõik otsad lahtiseks. Kindel on, et tulistatud on kohapeal ja Tarankovi tabas kuul pähe. Kuid on ka võimalus, et kuriteo ajal lasti käiku külmrelv.

Selle võimalusega arvestavad vähemalt Tarankovi kolleegid, kes ei välista võimalust, et nii võidi ristiisalt üritada teada saada ühiskassa peidiku asukohta. Ühiskassa sisaldab eeldatavasti sadade tuhandete eurode väärtuses raha.

20.09.2016 22.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto