Sisukord
Eesti
Tänane leht
21.09.2016
Eesti Kaljurannal poolte sotsidest valijameeste toetus Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Verega kaetud mõrvapaik viitab võitlusele (1) Dilbert Patsiendid toetasid arstide streiki Uuel juhil peab olema autoriteeti välismaal (2) ERM saab köögid soolase renditasuga Vene noored nõuavad tõendeid 5. kolonni kohta (2) Riik tõhustab sadade objektide terrorikaitset (7) Majandus Kui kopeerimine ei ole loojale enam kompliment (1) Majanduse lühiuudised Autoriõigus jääb autorile elu lõpuni Välismaa Emakas üürile ehk Kuidas India vaesed raha teenivad USA ja Süüria on vaikides nihkunud ühele poolele Vastse analüüsi järgi seisis Briti meedia kindlalt Brexiti taga USA plahvatuste arvataval pommimehel on kirju minevik ja keerulised peresuhted Välismaa lühiuudised 1970ndaist vindunud vimm Arvamus Maive Rute: tark mees riigikogu taskus Aarne Seppel: Eesti otsib... presidenti (2) Mart Raudsaar: kas ahnus viib olümpia eetrist? Juhtkiri: olgem avatud, aga mitte kaitsetud Postimees 1937. aastal: 183 surmaotsust Nõukogude maal Tiit Riismaa: ei taha partei kandidaati, ei taha elukutselist käsutäitjat (7) Päeva karikatuur Kultuur Kultuuri lühiuudised Kultuuri mõte. Uut reaalsust otsimas Sport Spordi lühiuudised Vormelijumal sunnitakse lahkuma Mitte enda ja riigi, vaid Euroopa hoki eest Sport kolib Aasiasse ja Katari ehk Euroopas enam tippvõistlusi ei näe Tarbija Usin perearstiabi suurendab arstide töökoormust (3) Tartu Meedikud pakkusid streigil õunu Autovaba linn: kas üllas unistus või üksnes sõnakõlks? (2) Tartu soovib tänavatele tulevikus ka elektribusse ERMi avapeo rohkem kui 2000 külalist saavad osa suurejoonelisest etendusest (1) Tartus valmib kevadeks veel üks külmajaam Maalid valmisid täiuseigatsuses Meelelahutus Koomiks Sudoku

Patsiendid toetasid arstide streiki

2 min lugemist
Anastasia (38) tegi tervishoiutöötajate toetamiseks haiglas töötavale sõbrale T-särgi. FOTO: Mihkel Maripuu

Eile Tallinnas Põhja-Eesti regionaalhaiglas (PERH) kohatud patsiendid olid streikivate arstide ja õdedega ühel nõul ja leidsid, et ravijärjekorrad peavad kindlasti lühemaks muutuma.

Tellijale Tellijale

Eile PERHi registratuuris oma korda oodanud Ene (69) märkis, et üldiselt on ta streigi suhtes positiivselt meelestatud. «Peab endast märku andma, et asjad muutuksid,» selgitas ta, lisades, et  arsti juurde saamine on ikka väga suur probleem. «Järjekorrad on väga pikad, ja võib-olla peaks nende oma tingimusi ka parandama. Kui ei võitle, siis ei paranegi midagi. Peab ju enda eest seisma,» ütles Ene.

Sama meelt oli ka ukse poole kiirustanud Veljo (42). «Kui on vajalik, siis ikka toetan. Minu aeg oli 8.45 ja pärast üheksat võttis arst mind vastu.»

20.09.2016 22.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto