Sisukord
Eesti
Tänane leht
21.09.2016
Eesti Kaljurannal poolte sotsidest valijameeste toetus Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Verega kaetud mõrvapaik viitab võitlusele (1) Dilbert Patsiendid toetasid arstide streiki Uuel juhil peab olema autoriteeti välismaal (2) ERM saab köögid soolase renditasuga Vene noored nõuavad tõendeid 5. kolonni kohta (2) Riik tõhustab sadade objektide terrorikaitset (7) Majandus Kui kopeerimine ei ole loojale enam kompliment (1) Majanduse lühiuudised Autoriõigus jääb autorile elu lõpuni Välismaa Emakas üürile ehk Kuidas India vaesed raha teenivad USA ja Süüria on vaikides nihkunud ühele poolele Vastse analüüsi järgi seisis Briti meedia kindlalt Brexiti taga USA plahvatuste arvataval pommimehel on kirju minevik ja keerulised peresuhted Välismaa lühiuudised 1970ndaist vindunud vimm Arvamus Maive Rute: tark mees riigikogu taskus Aarne Seppel: Eesti otsib... presidenti (2) Mart Raudsaar: kas ahnus viib olümpia eetrist? Juhtkiri: olgem avatud, aga mitte kaitsetud Postimees 1937. aastal: 183 surmaotsust Nõukogude maal Tiit Riismaa: ei taha partei kandidaati, ei taha elukutselist käsutäitjat (7) Päeva karikatuur Kultuur Kultuuri lühiuudised Kultuuri mõte. Uut reaalsust otsimas Sport Spordi lühiuudised Vormelijumal sunnitakse lahkuma Mitte enda ja riigi, vaid Euroopa hoki eest Sport kolib Aasiasse ja Katari ehk Euroopas enam tippvõistlusi ei näe Tarbija Usin perearstiabi suurendab arstide töökoormust (3) Tartu Meedikud pakkusid streigil õunu Autovaba linn: kas üllas unistus või üksnes sõnakõlks? (2) Tartu soovib tänavatele tulevikus ka elektribusse ERMi avapeo rohkem kui 2000 külalist saavad osa suurejoonelisest etendusest (1) Tartus valmib kevadeks veel üks külmajaam Maalid valmisid täiuseigatsuses Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vene noored nõuavad tõendeid 5. kolonni kohta

2 min lugemist
Päevaintervjuu FOTO: Liis Treimann/Scanpix

Postimehe otsestuudios arutlesid eile Sergei Metlev, Dmitri Moskovtsev ja Vladimir Svet, kelles tekitas suurt pahameelt Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimehe Mart Helme esmaspäevane väljaütlemine, et Eestis pesitseb sõjalise väljaõppega viies kolonn.

Tellijale Tellijale

«Peamine tunne, mis alati tekib, on see, et kas see on nali ja enam ei peaks paintball’i mängima, sest see ei ole enam isamaaline tegevus, või on see tõsine probleem ja peaks tõsiselt reageerima,» arvas Helme väljaütlemise kohta õiguskantsleri büroo nõunik Vladimir Svet.

Svet tõi välja, et igal aastal läbib Eestis ajateenistuse sadu vene noormehi, keda võib selline avaldus tõsiselt solvata. «Väga tähtis on, et kaitseminister või mõni teine riigijuht lükkaks sellise avalduse ümber ja ütleks, et me ei karda ja usaldame teid,» selgitas ta.

20.09.2016 22.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto