Sisukord
Sport
Postimees
23.09.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kallase déjà vu 1988. aastast (12) Keskerakond ei pea Toobali tehingut siduvaks Haigekassa eelarveauk jääb lappimata Kinnistu väärtus on vähemalt kolm miljonit Tagakülg Palju õnne Riigipeaks pürgijad debateerisid vabamas õhustikus Raivo Vare: senine edulugu tuleb ümber mõtestada Peaminister Taavi Rõivas: oleme ambitsoonikad Asendustegevused röövivad valitsuse otsustusvõime (15) Tulevikuraudtee hävitab põlise talukoha Majandus Uus kiiresti kasvav klass – pentamiljonärid (1) Investeerimisfirma turgutab üles kodumaist pesubrändi Majanduse lühiuudised Vabakaubanduslepe jääb tänavu ilmselt sõlmimata Välismaa Vastast ei ole: Eesti äärmuslased võitlevad varjudega (4) Välismaa lühiuudised 22.09 KOHALIK VAADE: Presidendikandidaatide väike menu peegeldab ameeriklaste väsimust Mustanahalise surm vallandas Charlotte’is viha ja kaose Kameruni linn elab Boko Harami rünnakute hirmus Arvamus Postimees 1935. aastal: raamat räägib omanikust Kadri Liik: kuidas valida presidenti (3) Andrus Karnau: piima tõid, raha ei saanud (1) Ivar Raig: uue presidendivalimiste korra ootel Juhtkiri: Rail Balticu tegelik hind (11) Vastukaja: Hardo Pajula emotsionaalne majandusmõte (51) Päeva karikatuur: raudteed rahvas ei sega Taavi Minnik: vabaduse ränk koorem (1) Kultuur Kolm meesoost meest Luuletab, ei luura Peeter Simm käis Venemaa kuurordis ja saatis sealt telegrammi Sport Kanada pani Euroopa paika, Põhja-Ameerika noortele väärt võit Randjärv lahkub, võimlemisliit otsib aktiivsemat presidenti Spordi lühiuudised Täht ja Teppan: vollekoondise lahutamatu duo Varrak sobitab kokku puslet võõrastest mängijatest Kulturistide eetikalahing (1) Segane vesi WADA ümber selgemaks ei saanud (1) Tarbija Skrunda-1 viib ühtaegu ajas tagasi ja teise dimensiooni Stuttgart kehutab elektriautodega sõitma (1) Tartu Pätid varastasid päästjate tehnika Laulupäev heidab pilgu minevikku ja tulevikku Tähtverest kostub autouudiseid Tähtvere rahvas avab õuntest lookas õued Seatembud jätkuvad, maksumaksja muudkui maksab (4) Gert Kullamäe: on küsimärke ja ootusärevust Meestearst näitab oma kunstikogu mehelikumat poolt Lihtne ilus lugu paelub koomikaga Teadlaste Öö paisus ootamatult suureks Mati Upruse näitus: cherchez la femme Meelelahutus Koomiks Sudoku

Randjärv lahkub, võimlemisliit otsib aktiivsemat presidenti

1 min lugemist
Riigikogu liige Laine Randjärv. FOTO: Sander Ilvest

VÕIMLEMINE. Kolmapäeval kogunenud Eesti Võimlemisliidu juhatus soovib ala juhtimises näha muutusi. Esimese käiguna vahetub alaliidu president: poliitik Laine Randjärv astub tagasi ning tema kohale otsitakse uus inimene. Ühtegi kindlat kandidaati veel väidetavalt ei ole.

«Seni oli meie alaliidu presidendil peamiselt esindusroll. Nüüd on aga võimlemisliidus kevadel valitud uus juhatus ning eelmise koosseisuga võrreldes on see palju aktiivsem, ka mina olen peasekretärina aktiivsem inimene,» rääkis juuni algusest alaliidu peasekretärina töötav Ann Anton. 

Tellijale Tellijale

Randjärv lükkab ümber kuluaarides levinud kuuldused, nagu oleks ta langenud alaliidus toimunud paleepöörde ohvriks. Presidendi kohalt lahkumine olnud tal mõttes juba ammu.

«Tegelikult oli mul see plaan juba poolteist aastat tagasi – töö riigikogu kultuurikomisjonis on palju mahukam kui asespiikri oma,» ütles Randjärv. «Aus on anda ohjad üle, kui tunned, et ei suuda piisavalt panustada. Esialgu paluti mul jätkata olümpiatsükli lõpuni. Paraku ei saanud klubid uue presidendi valimises kokkuleppele. Kevadel valiti aga uus juhatus ja tuli ka uus peasekretär. Igal inimesel on oma stiil, klubid on uue peasekretäriga igatahes rahul.»

22.09.2016 24.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto