Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Randjärv lahkub, võimlemisliit otsib aktiivsemat presidenti

Riigikogu liige Laine Randjärv. FOTO: Sander Ilvest

VÕIMLEMINE. Kolmapäeval kogunenud Eesti Võimlemisliidu juhatus soovib ala juhtimises näha muutusi. Esimese käiguna vahetub alaliidu president: poliitik Laine Randjärv astub tagasi ning tema kohale otsitakse uus inimene. Ühtegi kindlat kandidaati veel väidetavalt ei ole.

«Seni oli meie alaliidu presidendil peamiselt esindusroll. Nüüd on aga võimlemisliidus kevadel valitud uus juhatus ning eelmise koosseisuga võrreldes on see palju aktiivsem, ka mina olen peasekretärina aktiivsem inimene,» rääkis juuni algusest alaliidu peasekretärina töötav Ann Anton. 

Tellijale Tellijale

Randjärv lükkab ümber kuluaarides levinud kuuldused, nagu oleks ta langenud alaliidus toimunud paleepöörde ohvriks. Presidendi kohalt lahkumine olnud tal mõttes juba ammu.

«Tegelikult oli mul see plaan juba poolteist aastat tagasi – töö riigikogu kultuurikomisjonis on palju mahukam kui asespiikri oma,» ütles Randjärv. «Aus on anda ohjad üle, kui tunned, et ei suuda piisavalt panustada. Esialgu paluti mul jätkata olümpiatsükli lõpuni. Paraku ei saanud klubid uue presidendi valimises kokkuleppele. Kevadel valiti aga uus juhatus ja tuli ka uus peasekretär. Igal inimesel on oma stiil, klubid on uue peasekretäriga igatahes rahul.»

22.09.2016 24.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto