Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Peaminister Taavi Rõivas: oleme ambitsoonikad

1 min lugemist
Peaminister Taavi Rõivas. FOTO: Erik Prozes

Ametis olev valitsus on seadnud endale ülesandeks oluliselt rohkem eesmärke kui enamik valitsusi ja väikeste eranditega oleme kõiki eesmärke suutnud ka tähtajaks täita.

Tellijale

Lisaks oleme viimastel nädalatel teinud nii mõnegi otsuse, mida viimase kümne aasta jooksul ei ole suudetud, olgu selleks uus taastuvenergiatasude süsteem või eripensionite reform. Kindlasti pingestab otsustamisgraafikut varasemaks nihkuv Euroopa Liidu eesistumine, aga olen veendunud, et nii ministeeriumid kui ka ministrid saavad veelgi kasvava koormusega hakkama.

Vastab tõele, et suvel tekkis kabinetinõupidamisel arutatavatesse teemadesse ministrite puhkuste tõttu teatav järjekord (enamik punkte vajab nt rahandusministri kohalolekut) ning peaministrina olen andnud eelisõiguse nendele teemadele, mis on kas valitsuse tööplaanis või ministrite hinnangul kiireloomulised. See, et koalitsioonileppevälised initsiatiivid saavad valitsuse tähelepanu teiseses järjekorras, on olnud teadlik valik. Septembriga vähendame järjekorda oluliselt, kui on läbi arutatud kõik teemad, mis on seotud riigieelarvega.

22.02.2020 24.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto