Sisukord
Võrkpall
Postimees
23.09.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Kallase déjà vu 1988. aastast (12) Keskerakond ei pea Toobali tehingut siduvaks Haigekassa eelarveauk jääb lappimata Kinnistu väärtus on vähemalt kolm miljonit Tagakülg Palju õnne Riigipeaks pürgijad debateerisid vabamas õhustikus Raivo Vare: senine edulugu tuleb ümber mõtestada Peaminister Taavi Rõivas: oleme ambitsoonikad Asendustegevused röövivad valitsuse otsustusvõime (15) Tulevikuraudtee hävitab põlise talukoha Majandus Uus kiiresti kasvav klass – pentamiljonärid (1) Investeerimisfirma turgutab üles kodumaist pesubrändi Majanduse lühiuudised Vabakaubanduslepe jääb tänavu ilmselt sõlmimata Välismaa Vastast ei ole: Eesti äärmuslased võitlevad varjudega (4) Välismaa lühiuudised 22.09 KOHALIK VAADE: Presidendikandidaatide väike menu peegeldab ameeriklaste väsimust Mustanahalise surm vallandas Charlotte’is viha ja kaose Kameruni linn elab Boko Harami rünnakute hirmus Arvamus Postimees 1935. aastal: raamat räägib omanikust Kadri Liik: kuidas valida presidenti (3) Andrus Karnau: piima tõid, raha ei saanud (1) Ivar Raig: uue presidendivalimiste korra ootel Juhtkiri: Rail Balticu tegelik hind (11) Vastukaja: Hardo Pajula emotsionaalne majandusmõte (51) Päeva karikatuur: raudteed rahvas ei sega Taavi Minnik: vabaduse ränk koorem (1) Kultuur Kolm meesoost meest Luuletab, ei luura Peeter Simm käis Venemaa kuurordis ja saatis sealt telegrammi Sport Kanada pani Euroopa paika, Põhja-Ameerika noortele väärt võit Randjärv lahkub, võimlemisliit otsib aktiivsemat presidenti Spordi lühiuudised Täht ja Teppan: vollekoondise lahutamatu duo Varrak sobitab kokku puslet võõrastest mängijatest Kulturistide eetikalahing (1) Segane vesi WADA ümber selgemaks ei saanud (1) Tarbija Skrunda-1 viib ühtaegu ajas tagasi ja teise dimensiooni Stuttgart kehutab elektriautodega sõitma (1) Tartu Pätid varastasid päästjate tehnika Laulupäev heidab pilgu minevikku ja tulevikku Tähtverest kostub autouudiseid Tähtvere rahvas avab õuntest lookas õued Seatembud jätkuvad, maksumaksja muudkui maksab (4) Gert Kullamäe: on küsimärke ja ootusärevust Meestearst näitab oma kunstikogu mehelikumat poolt Lihtne ilus lugu paelub koomikaga Teadlaste Öö paisus ootamatult suureks Mati Upruse näitus: cherchez la femme Meelelahutus Koomiks Sudoku

Täht ja Teppan: vollekoondise lahutamatu duo

3 min lugemist
Robert Täht (esiplaanil). FOTO: volley.ee

Juba siis, kui Eesti võrkpallikoondise noored, ent juba tegijad mängijad Robert Täht (23) ja Renee Teppan (22) pallisid veel koduliigas ning vedasid Tartu Bigbanki 2014. aastal üheskoos Eesti meistriks, torkas platsil silma nende meeletu emotsionaalsus ja julgus oma vingete esituste üle rõõmu tunda ning seda näiteks ka vastaste fännisektorile demonstreerida. Midagi pole muutunud koondiseski, ikka on need Täht ja Teppan, kes kõigepealt iseend ja siis meeskonnakaaslasi käima tõmbavad. Kui nad koos väljakul hoos on, on vastastel põrgulikult raske.

Tellijale Tellijale

Kuigi vanust veel vähe, siirdusid mõlemad noorelt tippliigadesse: 20selt Itaalia kõrgliigasse läinud Teppan liikus eelmisel hooajal Austriasse Hypo Tiroli (klubi teeb kaasa ka meistrite liigas – M. G.) ning Täht Eesti koondise peatreeneri Gheorghe Cretu kutsel eelmisel hooajal Poola meistriliigasse, kus jätkab tänavugi.

Mehed tunnevad teineteist juba B-klassi päevilt, edasi on koos mängitud noortekoondistes. Saavad endi sõnul nii võrkpallist kui ka maailma asjadest ühtmoodi aru ja ütlevad, et väljend «parimad sõbrad» on nende puhul omal kohal. Kui vollekoondis reisib või on laagris, ei teki kellelgi küsimust, kellega Teppan või Täht tuba jagab. Vaid praegu Poolas Lubinis laagerdades ollakse eraldi, sest Tähele on Lubin ühtlasi koduklubi, kus tal omaette elamine.

22.09.2016 24.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto