Sisukord
Kultuur
Postimees
04.10.2016
Eesti Seitsme päevaga presidendiks (5) Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Brüssel õpetab eestlastele kannatlikkust (6) Kolimisautod, kõrgete lagedega majad ja tohutu bürokraatia Kiirabi hakkab pealinnas töötama uutmoodi Saku suurhall on valmis paarisaja hobuse tulekuks Talvik süüdistab Ilvest parteide mõjutamises (1) Ligi 190 omavalitsust ühineb vabatahtlikult Rail Balticu lepe ootab Leedu Raudtee allkirja (2) Majandus Maksuboss Helm siirdub Nortalisse Kas miljardärist Trump hiilis 18 aastat maksudest kõrvale? (4) Välismaa Ungarlased migrante ei taha – kuid nende arvamus on kehtetu (1) Algas Vene opositsionääri Nemtsovi tapmise kohtuprotsess «Must esmaspäev» tõi Poola tänavatele tuhandeid naisi Välismaa lühiuudised Valkude taaskasutuse uurimine tõi meditsiini Nobeli Arvamus Sirje Niitra: president kui (vanem) õde (3) Artur Talvik: presidendi valimine – valus nagu puhastustuli! (13) Juhtkiri: tervist, proua president! (2) Postimees 1933. aastal: sakslaste «teine ida rügement» teel Tartu Tõnu Tender: kas riik hülgab eesti keele arendamise? (12) Santeri Junttila: miks Rail Baltic ei mahu rahvuslikku vaatevälja? (5) Kultuur Tulekul on kolm eriti naljakat päeva Laimjala rahvas püstitas Debora Vaarandi mälestuseks pronksist kuju (1) Lillelaste väljakutse maailmale Kultuuri lühiuudised Sport Poksi valitseja hullud päevad: Tony Montanaks kehastumine ja halb nali Spordi lühiuudised Haavatud Tartu jahib uut hingamist andvat edasipääsu Mida oodata Martin Reimi juhendatavalt koondiselt? (2) Tartu Ülikool läheb unistust püüdma kahe põhimeheta Eesti astub maailma kabe poole Arter Tulekul on kolm eriti naljakat päeva Tartu Tartu Ülikool läheb unistust püüdma kahe põhimeheta Talongideta söökla ei jäta ühtki last koolilõunast ilma Kuidas leida muuseumi, mis end nähtavaks ei tee? (1) Kolmikõed Luiged proovivad treeneriametit Unistus Vooremaa vallast hakkab hääbuma Veniv remont paneb tudengid proovile (6) Fookuses identiteet ja seksuaalsus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tulekul on kolm eriti naljakat päeva

2 min lugemist
Tallinnas esinev anarhistist kokk ja naljamees George Egg aktsioonis. FOTO: Tallinn Comedy Festival

Tallinn Comedy Festival alustab kolmapäeval juba kolmandat korda ja kestab tavapäraselt kolm järjestikust päeva.

Tellijale Tellijale

Naljafestivali produtsent Paul Piik ütleb, et ettevõtmine kutsuti ellu kahel põhjusel – et saaks palju nalja ja tuua publiku ette naerutamisvorme valdavaid naljamehi. Neid tuleb endiselt nii kodu- kui ka välismaalt: üks koomik, muide, kokkab, peaesineja Stephen K Amos aga nimetab ennast feelgood-komödiandiks.

Suurimaks publikumagnetiks kujuneb ilmselgelt esimesel festivalipäeval Nordea kontserdimajas peetav «Tallinn Comedy Gala». Esinejaid on palju ning igaühele neist antakse aeg ette. «Et õhtu pikaks ei veniks ning ka teistel esinejatel oleks mõnus näiteks täiesti uut materjali katsetada, oleme lavaloleku esitaja kogemuse alusel piiranud viie või kümne minutiga. Siis on juba näha, kas naljategemine õnnestub või mitte. Kui aeg otsas, tuleb järgmine esineja,» selgitab Piik.

03.10.2016 05.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto