L, 23.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Absurdist, pirukatest ja haldusreformist – presidendid maitsesid elu

Facebook
Comments 1
Eesti iseseisvuse taastamise järel on seni valitud viis korda presidenti, iga kord on valituks osutunu olnud Postimehe esikaanel.
Eesti iseseisvuse taastamise järel on seni valitud viis korda presidenti, iga kord on valituks osutunu olnud Postimehe esikaanel. Foto: Mihkel Maripuu

Kui täna peaks president ära valitama, siis on selleks kõige suuremad võimalused Marina Kaljurannal, näitavad nii tema kui ka vastasmeeskondade arvutused.

Kuude kaupa mõõdetud kilomeetreid üle Eesti, sajad kohtumised, katteta lubadused, inimestele otsa vaatamised ja lõputud debatid võivad täna keskpäeval algavas presidendivalimiste teises voorus ehk valimiskogus vähemalt korraks lõpu saada.

Mida presidendikandidaadid nägid, mis hinge jäi?

-Mailis Reps suitsukalast ja generaatoritest

Ilmselt rekordiliselt paljude inimestega pika suve jooksul kõikjal Eestis kohtunud Mailis Reps kogus lugusid Peipsi kaldalt ja Kagu-Eesti küladest. Peipsi ääres istus Reps kohalike kalameestega koos ligi kaks tundi suitsukala nokkides ja kuulis Eesti elu absurdsusi. 

Facebook
Comments 1
Tagasi üles