Sisukord
AK
Postimees
24.09.2016
Eesti Male Mälumäng Palju õnne Horoskoop Kapo kahtlustab kapo komisjoni esimehe naist kuriteos (5) Jaan Männik pettus IRLis ja astus parteist välja (7) Tagakülg Ninasarvikute pidupäev Dilbert Gustav Tuki kord Absurdist, pirukatest ja haldusreformist – presidendid maitsesid elu (1) Majandus Uus aasta toob kõigi aegade kõrgeimad kaitsekulud (1) Eestlanna õpetab Kamerunis naisi raha tegema (1) Välismaa Elu Tiibetis ehk usuvabadus Hiina eripäradega Ameerika ei leia lahtisele haavale ravi Välismaa lühiuudised Lõhenenud leiboristid valivad juhti Arvamus Arvamusliider Madis-Ulf Regi: minu päevik 2016 Postimees 1928. aastal: hävitage põldnälkjas! Hea valimiskogu liige! (2) Lauri Hussar: valijamees, välista halvim Viimne jünger Hurraa, Brad on vaba! Evelin Ilves: õnnelik president (8) Gustav Tuki kord Juhtkiri: «vandenõude ohvrid» närivad vabadust (1) Päeva karikatuur: lühhikene öppetus valijameestele (1) Maire Raadik: kommunikeerimise kunst Kultuur Eesti kultuuri täheatlas: priiuse kuulutus Nädala album. Pole pohlad Aja auk. Charles Barkley Godzilla vastu ja tossud Gustav Tuki kord Seni tundmatu, keeruline ja ilus organism Arhitekti elu – inimene, kes elab tulevikus ega kanna alati musta (1) Sport Spordi lühiuudised Miski ei klapi, aga keegi ei tea, mis ja miks Sokk: meistriliigas peaks olema välismaalaste piirang (1) Mäng, mida ootavad kõik AK Cervus poeticus «Tartust Pariisi ja tagasi». Poolelijäänud vestlus Indrek Hirvega Urve Eslas: Mis teeb hea detektiivi? Aga hea ajakirjaniku? (1) Nädala album. Pole pohlad Valimiskogu valis Lennart Meri FROM SIGULDA WITH KEPP Aja auk. Charles Barkley Godzilla vastu ja tossud Valijamehe märkmed KODULIIGA VAJAB RAVIKANEPIT David Vseviov: meie, nemad ja katastroofid (4) Seni tundmatu, keeruline ja ilus organism Arhitekti elu – inimene, kes elab tulevikus ega kanna alati musta (1) Arter Internet topib nina meie asjadesse (1) «Jaak oleks olnud hea mafiooso!» Viis päeva elu püstloodis Rain Tolk: praegusel ajal pole enam piinlik loll olla (3) Suur ja graatsiline kassisiksus Anni ja sügisannid Kuuba murdub Grafitist inspireeritud mood Naine, kes muudab võõrad omadeks (1) Mitte ainult hinkaalide maja Tahan lennata, ja eriti kõrgelt! Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Valijamehe märkmed

2 min lugemist

Mis ma selga panen? Mõtlen, et panen musta ülikonna. Ega mul rohkem pidulikke riideid ei olegi, tavaliselt käin selle ülikonnaga matustel.

Tellijale

 Kuna täna on viimane kord, kus meie valla esindaja saab presidenti valida, sobib matuseülikond hästi. Helistas Margus Tsahkna ja ütles, et tal on häid uudiseid. Tulevikus ei pääse keegi pensionile enne 70. eluaastat. Tsahkna soovitas hääletada Allar Jõksi poolt, sest Jõksi toetav erakond teeb nii, et surm saabub ruttu.

Eelmine kord kandsin ülikonda Lepiku Eedu matustel. Naabrimees oli 68, kui kõrvad pea alla pani. Tsahkna informatsiooni valguses on selge, et Eedul vedas roppu moodi. Ei pidanud kaua kannatama. Helistas Edgar Savisaar ja ütles, et valigu ma presidendiks Mailis Reps. Mispärast Reps, küsisin mina. Aga sellepärast, seletas Savisaar, et siis jääb üks keskerakondlane vabadusse, kui teised võlavanglasse pistetakse, ja võitlus jätkub. Lepiku Eedu matustel pandi mind koos teiste tudikestega kirstu kandma. Noori mehi meie vallas enam üldse ei ole, kõik on ennast surnuks joonud, surnuks sõitnud või Soome tööle läinud, mis teeb ühe välja. Ja juhtus nõnda, et haua äärel ei saadud hoogu pidama ja kõik see mees kukkus karsumdi auku sisse. Karsumdi sellepärast, et öösel oli vihma sadanud.

23.09.2016 26.09.2016
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto