N, 28.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Valijamehe märkmed

AK
Facebook
Comments

Mis ma selga panen? Mõtlen, et panen musta ülikonna. Ega mul rohkem pidulikke riideid ei olegi, tavaliselt käin selle ülikonnaga matustel.

 Kuna täna on viimane kord, kus meie valla esindaja saab presidenti valida, sobib matuseülikond hästi. Helistas Margus Tsahkna ja ütles, et tal on häid uudiseid. Tulevikus ei pääse keegi pensionile enne 70. eluaastat. Tsahkna soovitas hääletada Allar Jõksi poolt, sest Jõksi toetav erakond teeb nii, et surm saabub ruttu.

Eelmine kord kandsin ülikonda Lepiku Eedu matustel. Naabrimees oli 68, kui kõrvad pea alla pani. Tsahkna informatsiooni valguses on selge, et Eedul vedas roppu moodi. Ei pidanud kaua kannatama. Helistas Edgar Savisaar ja ütles, et valigu ma presidendiks Mailis Reps. Mispärast Reps, küsisin mina. Aga sellepärast, seletas Savisaar, et siis jääb üks keskerakondlane vabadusse, kui teised võlavanglasse pistetakse, ja võitlus jätkub. Lepiku Eedu matustel pandi mind koos teiste tudikestega kirstu kandma. Noori mehi meie vallas enam üldse ei ole, kõik on ennast surnuks joonud, surnuks sõitnud või Soome tööle läinud, mis teeb ühe välja. Ja juhtus nõnda, et haua äärel ei saadud hoogu pidama ja kõik see mees kukkus karsumdi auku sisse. Karsumdi sellepärast, et öösel oli vihma sadanud.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles