Sisukord
Võitlussport
Postimees
27.09.2016
Eesti Riigipea otsingutes kõlab enim Jüri Luige nimi (15) Galerii: vaata, mis toimus Teadlaste Öö festivalil kaisuloomahaiglas Mälumäng Tartu maantee neljarajaliseks ehitanud Nordecon nõuab hiigelsummat (2) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tarankovi tapmises kahtlustatakse ohvri lähikondlast Kirglik võimuvõitlus Keskerakonna kontoris (2) Eestiga seotud suur salakaubaskeem kukutas FSB kindralid (4) Salakaubaärimehed kaebavad üksteise peale ULS Estonia: need on tellitud artiklid Majandus Puidutootjad heidavad kivi töötukassa kapsaaeda (3) Millised maksud järgmisel aastal tõusevad Osa eesti digikultuuri pääseb hävingust (1) Välismaa Teisitimõtlejate raske elu: intiimpildid internetti ja kõrva äralõikamisähvardused Välismaa lühiuudised Aseri kritiseeritud referendum koondab trumbid Əliyevi kätte Gröönimaa jääkilbi sulamine võib paljastada külma sõja aegsed jäätmed (1) Hispaania sotsi sõnul tõi Podemosele edu Merkeli «suur koalitsioon» KOHALIK VAADE: Rajoy kindlustas seljatagust Korruptsiooni hõng Əliyevite ümber Kas Uganda surmatee vajab vaimude väljaajamist või paremat kontrolli? Arvamus Mart Laar: ENSV viimane ohe (10) Alar Kilp: valimiskogu koosseisu häälteenamuse nõude kaotamine oleks suur viga (6) Margit Sutrop: spikker riigikogule. Kuidas leida Eestile konsensuslik president? (3) Indrek Mustimets: kuidas valida ühisosaga presidenti? (1) Juhtkiri: troonide mäng Keskerakonnas (3) Postimees 1996. aastal: Kogan kandideerib edasi Kalev Aasmäe: rändlustasude kaotamine vähendab privaatsust Liisi Uder: pension pole vaid riigi mure (14) Kultuur Kultuuri lühiuudised Paha oled, kapitalismike! Osa eesti digikultuuri pääseb hävingust (1) Sport Tartu alustab euroteekonda Spordi lühiuudised Margus Hunt kehastus taas kopameheks MMA-matš lõppes Barutole kipsis käe ja kümne õmblusega Kodune jalgpalliliiga: võrdne nelik spurdib fotofiniši poole Heiki Nabi uutest reeglitest: muutused sobivad mulle Meeskond, millel pole minevikku ega tulevikku Klopp nõuab Liverpooli mängijatelt veelgi suuremat panust Tartu Majamürakas Kanada suurimas linnas sai nime Tartu ülikooli järgi Tartu ülikool paneb kinni oma viimase apteegi Tartus joonistatud nädala näod vaatavad möödujaid Torontos Poed haaravad Lõunakeskuse liuvälja enda alla Annelinna kahe kooli juures valmis uus võimlemislinnak Võitluskunstid eeldavad isiksuse küpsust (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

MMA-matš lõppes Barutole kipsis käe ja kümne õmblusega

3 min lugemist
Baruto koos toetajatega tähistamas oma teist võitu MMA-ringis. FOTO: Erakogu

Eelmisel aastal ootamatult MMAga tegelema hakanud endise sumomaadleja Baruto uus karjäär on läinud hoogsalt käima. Mehe enda sõnul on ta siiski amatöör ning mingist profivõitlejast ei saa tema puhul rääkida. Ringis läheb ta aga vastamisi ala tõeliste legendidega ning tema viimasele matšile elas kaasa üle kümne miljoni inimese. Viimatine võit 45-aastase jaapanlase Kazuyuki Fujita üle tuli aga oma hinnaga, kui õmblemist vajasid eestlase lõug ja kulm ning lisaks tuli kipsi panna parem käsi.

Tellijale Tellijale

Pühapäeval oma teisest MMA-duellist teise võidu teeninud Baruto külastas ringis saadud traumade tõttu eile Jaapanis arstikabinetti ning tõdes, et selline see sport kord ongi ja millegi üle kurta ei ole põhjust.

«Kui seekordset matši vaadata, siis sain ka ise korralikult sisse. Kulm ja lõug said paraja paugu. Käsi on ka kipsis. Retsiti ikka korralikult ära,» oli eestlane pärast meditsiiniliste protseduuride läbimist kõigele vaatamata heas tujus. «Armid ainult kaunistavad meest. Kulmule tehti viis õmblust, viis õmblust tehti ka lõuale. See on väike asi. Seda ei pane tähelegi.»

Baruto tegi käele viga juba matši esimeses pooles. «Vigastada sain esimeses raundis. Parema käe pindluu on katki,» kirjeldas ta ning tõdes, et midagi hullu pole ja detsembrisse plaanitud järgmine MMA-matš ohus ei ole. «Selleks ajaks, kui Eestis saab president valitud, on kips juba maas,» teatas ta lõbusalt.

26.09.2016 28.09.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto