E, 26.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Igaühest võib saada näitleja. Vähemalt seriaalis

Priit Pullerits
, vanemtoimetaja
Igaühest võib saada näitleja. Vähemalt seriaalis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Alles päev tagasi oli Jene’ Walker tantsuõpetaja kaugelt maalt, aga nüüd on ta saanud käevangu näitlejanna Marianne Küti. Kuid kõik pole nii, nagu esmapilgul paistab. Suhe on fiktiivne. Aga Walker on rolli hästi sisse elanud, kas pole?
Alles päev tagasi oli Jene’ Walker tantsuõpetaja kaugelt maalt, aga nüüd on ta saanud käevangu näitlejanna Marianne Küti. Kuid kõik pole nii, nagu esmapilgul paistab. Suhe on fiktiivne. Aga Walker on rolli hästi sisse elanud, kas pole? Foto: Kanal 2

Kindlasti olete märganud, et populaarsetes telesarjades mängivad sageli inimesed, kes pole näitemängus profid. Aga kas teate, kuidas nad sinna satuvad? Lugege ja mõelge, äkki sobite teiegi ekraanile!

Aeg jooksis halastamatult. Tallinna pealt tuli leida mustanahaline. Ja mitte ükskõik milline, vaid selline, kes oleks nõus kaamera ette tulema. Vähemalt terveks päevaks. Ja mitte kuskil ebamäärases tulevikus, vaid homme. Laupäeva hommikul kell kaheksa. Või muidu...

Või muidu lendab «Saladuste» telesarja võttepäev vastu taevast.

Seda ei saanud Mari Torga oma hinge peale võtta. Just tema kui casting’u mänedžeri vastutada oli, et osatäitjad olgu olla. Nende seas tumedanahaline mees, kes mängiks eestlannaga fiktiivselt abiellunut, seega mitte just positiivset kuju.

Torga andmebaasi oli viie aastaga, mil ta otsis sarjadele «Saladused» ja «Suletud uste taga» üle Eesti tavainimeste hulgast osatäitjaid, kogunenud umbes nelisada nime. Aga sedapuhku, kui vaja oli musta meest, polnud nimekirjast abi. Tuli alustada valgelt lehelt. Ta oli juba saanud nõusse ühe Eestis mängiva Ameerika korvpalluri, aga oh häda – tolle mänguajad kattusid sarja võttegraafikuga. Kell tiksus reede hilisõhtuseid tunde, kuid fiktiivne abielluja oli ikka leidmata.

Tagasi üles