Sisukord
Võitlussport
Postimees
01.10.2016
Eesti Mälumäng Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Tagakülg Kibibi ootab järglast Kaljulaidi ülesseadmiseks andis allkirja 90 riigikogu liiget Eesti lühiuudised Ilm mängis Leedole viimasel päeval vingerpussi Suurte ootuste president (1) Metropoliit: ühiskirik on Stefanuse unistus (4) Kornelius ei näe kokkuleppekohta (4) Presidendikandidaat Kersti Kaljulaid räägib… (25) Majandus Saksamaa suurima panga jalgealune kõigub (1) Afgaan, ukrainlane ja tadžikk võitlevad Riias Eesti lipu all Välismaa Moskva ehitab Anti-Disneylandi Itaalia referendumil on Euroopale ettearvamatud tagajärjed (1) Militaar-Disneyland kui osa Vene noorsookasvatusest Kodune surve teeb V4 trotslikuks Arvamus Postimees 1991. aastal: kinnipidamisasutustes on jälle streike oodata Tuvi meie aknal. Debora Vaarandi sajand.* Juhtkiri: uue ajastu algus parvlaevaliikluses Marti Aavik: riigikogu! Palun tehke vorstivabrik korda (1) Päeva karikatuur Karl Martin Sinijärv: kuidas öelda? Mart Kivastiku veste: ma helistan Kerstile Suurte ootuste president (1) Kui Eesti kistakse kriisi: viis ohtlikku stsenaariumit (8) Peeter Langovitsi tagasivaade: kuus Leninit EKI keelekool: loeme raha Kultuur Eesti kultuuri täheatlas: esimene nooreestlane Rõlge roim provintsis! Tuvi meie aknal. Debora Vaarandi sajand.* Küll see kvantfüüsika on ikka üks segane asi! Õnn on otsuse küsimus Nädala plaat. Päikesemees kõneleb Aja auk. Potiässa fataalne lõpp Juudid ja rumeenlased – kes neid suudaks lahuta? Sport Spordi lühiuudised Kolm minutit, mis lõpetasid Euroopa muinasjutu Lihtsurelike meister püüab positsiooni säilitada Õnn, tihedad sidemed ja suur tõehetk Vaimsed probleemid lõid poksimaailmas kaardid segi Naiste jalgpallile näo andnud visionäär annab teed Zelinski uuele tulemisele AK Tuvi meie aknal. Debora Vaarandi sajand.* Kas ja kuidas töötab teadus majanduse mootorina? (1) Küll see kvantfüüsika on ikka üks segane asi! Rõlge roim provintsis! Nädala plaat. Päikesemees kõneleb Õnn on otsuse küsimus Korteriostjate nõudmised on läinud üle mõistuse Aja auk. Potiässa fataalne lõpp Putš keskerakonnas Viimane veerg Piret Õunapuu: kuidas eestlased oma muuseumi said Ansipi juubel (2) Kui Eesti kistakse kriisi: viis ohtlikku stsenaariumit (8) Juudid ja rumeenlased – kes neid suudaks lahuta? Sir Martyn Poliakoff: roheline keemia kui tänapäeva Robin Hood Arter Kodu – kindlus või lõks? Kohvikud kutsuvad Pärnusse Peksame pakse?! (1) Ennast ei tohi ahistada! Ikka need hispaania naised Sõiduproov: Opel Mokka X ehk X-faktoriga väikemaastur Trendisoovitus: liblikad talves Eestlased tegidki supermuuseumi Hoidistajad, mitte mingid tavalised moosikeetjad Soome suursaadik – mitmendat ringi Eestis Wabrik – midagi palju enamat kui pubi Tavaline hammustustreening Juuksed on nagu taimed – neid saab ümber istutada! Multikulti teine katse (7) Egle Eller-Nabi: šokolaad ja supervorm Kaja Kallas: töö ja aeg (1) Spordihullude püha üritus võlub ka algajaid Igaühest võib saada näitleja. Vähemalt seriaalis (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vaimsed probleemid lõid poksimaailmas kaardid segi

3 min lugemist
Vladimir Klitško hoiab käes Tyson Fury fotot. Sellest lähemale ei ole meeste vastasseis viimasel ajal jõudnudki. FOTO: SCANPIX

Profipoksis oodati Vladimir Klitško troonilt kukutamise järel, et üliraskekaalu ootavad ees huvitavad ajad. Klitškolt meistrivööd võtnud britt Tyson Fury on piisavalt värvikas sportlane, et alale tähelepanu tõmmata. Klitško ja Fury kordusmatšist pidi saama üks tänavuse spordiaasta tähtsündmusi, kuid nüüd on Fury juba kaks korda tiitlimatši edasi lükanud ja tänavu mehed kindlasti ringis vastamisi ei lähe. See olukord on võimalused kätte mänginud aga Anthony Joshuale, kellest on oodatud järgmiseks kümneks aastaks üliraskekaalu valitsejat.

Tellijale Tellijale

WBA, WBO ja IBO meistrivööde omanik Fury on viimase aasta jooksul lisaks matšide tühistamisele saanud meedias kõvasti kriitikat ka enda väljaütlemiste tõttu. Nii on andnud Fury teada, et abortide tegemine peaks olema keelustatud, samamoodi ka homoseksuaalsus. Lisaks pidavat naise õige koht olema köögis pliidi ees või voodis selili. Loomulikult sai Fury seepeale kõvasti meedias nahutada, mispeale saatis ta kõik pehmelt öeldes pikalt.

Avalikkuse ees kõva meest mängiva 28-aastase briti jaoks on see kõik olnud aga liiast. Väidetavalt jättis ta oktoobriks Klitškoga planeeritud matši ära psühholoogiliste probleemide tõttu. Aasta jooksul saadud kriitika olevat mehe täiesti rööpast välja löönud. ESPNi teatel on Iiri mustlaste perekonnast pärit meest soovitud juba saata ka vaimsete probleemide tõttu pikemale ravile.

Poksiässa treenerist onu Peter Fury on Briti meediale andnud teada, et sel aastal tema hoolealust ringis ei näe, kuid tuleval aastal pidavat ta olema taas võistlustules. «Tema peale on peetud täielikku nõiajahti ja viimased süüdistused on lükanud ta üle ääre,» rääkis omal ajal vanglast suurejoonelist amfetamiiniimpeeriumit juhtinud Peter Fury The Guardianile. Lisaks kõigele on poksiäss dopinguküttide teravdatud tähelepanu all, kuna tema üks dopinguproov sisaldas senise info põhjal nandrolooni.

30.09.2016 03.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto