Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
03.10.2016
Eesti Vene tsaari ihupiltnikule avatakse Saaremaal mälestusmärk Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Kaljulaidi 12 aastat Euroopa Kontrollikojas (1) Savisaare sõnul ei lähe ta Keskerakonna kongressile kaotama (2) Inimkaubitsejad hülgavad Balti riigid (1) Parvlaevaliikluse uus tulemine Majandus Kindlustusseadused on ajast ja arust Riik lisab sukasäärde ettevaatlikult (4) Parvlaevaliikluse uus tulemine Välismaa AJA PEEGEL. Tintini seiklused Euroopa poliitilisel kaardil Briti peaminister lubas kodumaale iseseisvuse tagasi tuua Ungari pagulasreferendum kukkus läbi Välismaa lühiuudised Välismaa lühiuudised Arvamus Andres Reimer: Rail Balticuga eksiteele (32) Henrik Roonemaa: äkki hull lendabki Marsile? Juhtkiri: Venemaa lennukipommi-PR Süürias (3) Daniel Pipes: lääs peab agressiivsele islamipropagandale vastu astuma (1) Päeva karikatuur: presidendivalimiste käänuline tee Anne Nurmik: maanteeameti teenindusbürood jäävad kõigisse maakonnakeskustesse Allar Jõks: ei ole mõttetult elatud aegu ehk ühe kandidaadi aruanne (1) Postimees 1992. aastal: Eesti jõugud petavad Rootsi riiki Kultuur Uurali kaja seljatas ülejäänud väljapaneku Ansambel U: – ekstreemselt alalt, vastastikuse usaldusega Sport Liidrid tegid jälitajatele väikese kingituse Spordi lühiuudised Tagasi ree peale ja hoog üles Ajalooliseks turniiriks valmistuvad vehklejad testisid vormi Rapla pidutseb, Kalev muretseb Jumal ja hädised mootorid kiusavad Hamiltoni Tarbija Maitseproov: milline Caesari salat on suupäraseim? Tartu Ettevõtlusnädal ärgitab suurelt mõtlema Kõigepealt maraton ja siis ERMi! Linn tahab osta ERMi vana näitusemaja (1) ERMi esimesed külastajad pääsesid näitustele trügimiseta (2) Tabiveres nurjus vangerdus eakate ja mudilastega Volikogu taunis Vahile eksvangide keskuse loomise kava (1) Juhtkiri: kallis kingitus tühermaa serval (4) ERM – läbi raskuste muuseumi poole Lavastuse põhisõnum jääb kulisside vahele rippuma Tavatu kunstnik ajab teismelisega vaime välja Agronoomidiplomiga mees loob kuulsate maalide koopiaid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Volikogu taunis Vahile eksvangide keskuse loomise kava

2 min lugemist

Elanike nõudmisele vastu tulles kogunes Tartu valla volikogu reedel erakorraliselt, et arutada vanglast vabanenute ühiskonnaga lõimimise keskuse rajamist Vahi teele Tartumaa endise veterinaarkeskuse ruumesse.

Tellijale Tellijale

Arutelu oli kiire, sõna said keskust projektirahaga kavandava Johannes Mihkelsoni keskuse esindaja, kogukonna esindajad, vallavalitsus tegi ettekande hoone õigusliku seisundi koha.

«Kokkuvõte sai selline, et kuna Riigi Kinnisvara ei ole suutnud oma hooneid hooneregistrisse korralikult sisse panna, esimesel osal on kasutusluba, aga kõikidel juurdeehitistel ei ole – pole ka projekti–, need on üle vaatamata ka päästeameti ja terviseameti poolt, siis sellisele hoonele vald kasutusluba anda ei saa,» ütles Tartu vallavanem Aivar Soop. «Teistpidi vaagisime ka seda, et kuna avalik surve kavandatud tegevuse suhtes on nii suur, peame sellega arvestame. Siis oligi volikogu üksmeelne otsus, et sellist tegevust me sinna lasta ei saa. See arutelu sai 20 minutiga läbi.»

01.10.2016 04.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto