Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Talongideta söökla ei jäta ühtki last koolilõunast ilma

Eile Tamme koolis klienditeenindajalt Jana Djominalt koolilõuna kätte saanud üheksanda klassi õpilane Caspar Suigusaar pidas uut sööjate arvestuse süsteemi senisest talongimajandusest palju paremaks. FOTO: Margus Ansu

Üheksa Tartu kooli asusid sel õppeaastal koolisööklates sööjaid elektrooniliselt üle lugema, ent ühe kooli lapsevanemate ootamatu tähelepanek sundis linnavalitsust uut süsteemi muutma.

Tellijale Tellijale

Kord, mis peaks uue aasta alguseks jõudma kõigisse Tartu linna koolidesse, kaotab alates teisest kooliastmest ära senise toidutalongide süsteemi ja õpilastel tuleb koolisööklas asuva ekraani juures vaid õpilaspiletit viibutada. Kui juhtub, et lapsevanemal on toiduraha tasumata, ilmub ekraanile punane eurot tähistav märge.

Uue viisiga said tutvuda ka Tamme kooli lapsevanemad kooli üldkoosolekul, kus vanemad avaldasid pahameelt just nimelt selle punase märke kohta: miks pannakse laps kaas­­õpilaste ees justkui häbiposti lapsevanema tegemata jätmise pärast?

03.10.2016 05.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto