Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
04.10.2016
Eesti Seitsme päevaga presidendiks (5) Horoskoop Male Dilbert Palju õnne Brüssel õpetab eestlastele kannatlikkust (6) Kolimisautod, kõrgete lagedega majad ja tohutu bürokraatia Kiirabi hakkab pealinnas töötama uutmoodi Saku suurhall on valmis paarisaja hobuse tulekuks Talvik süüdistab Ilvest parteide mõjutamises (1) Ligi 190 omavalitsust ühineb vabatahtlikult Rail Balticu lepe ootab Leedu Raudtee allkirja (2) Majandus Maksuboss Helm siirdub Nortalisse Kas miljardärist Trump hiilis 18 aastat maksudest kõrvale? (4) Välismaa Ungarlased migrante ei taha – kuid nende arvamus on kehtetu (1) Algas Vene opositsionääri Nemtsovi tapmise kohtuprotsess «Must esmaspäev» tõi Poola tänavatele tuhandeid naisi Välismaa lühiuudised Valkude taaskasutuse uurimine tõi meditsiini Nobeli Arvamus Sirje Niitra: president kui (vanem) õde (3) Artur Talvik: presidendi valimine – valus nagu puhastustuli! (13) Juhtkiri: tervist, proua president! (2) Postimees 1933. aastal: sakslaste «teine ida rügement» teel Tartu Tõnu Tender: kas riik hülgab eesti keele arendamise? (12) Santeri Junttila: miks Rail Baltic ei mahu rahvuslikku vaatevälja? (5) Kultuur Tulekul on kolm eriti naljakat päeva Laimjala rahvas püstitas Debora Vaarandi mälestuseks pronksist kuju (1) Lillelaste väljakutse maailmale Kultuuri lühiuudised Sport Poksi valitseja hullud päevad: Tony Montanaks kehastumine ja halb nali Spordi lühiuudised Haavatud Tartu jahib uut hingamist andvat edasipääsu Mida oodata Martin Reimi juhendatavalt koondiselt? (2) Tartu Ülikool läheb unistust püüdma kahe põhimeheta Eesti astub maailma kabe poole Arter Tulekul on kolm eriti naljakat päeva Tartu Tartu Ülikool läheb unistust püüdma kahe põhimeheta Talongideta söökla ei jäta ühtki last koolilõunast ilma Kuidas leida muuseumi, mis end nähtavaks ei tee? (1) Kolmikõed Luiged proovivad treeneriametit Unistus Vooremaa vallast hakkab hääbuma Veniv remont paneb tudengid proovile (6) Fookuses identiteet ja seksuaalsus Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartu Ülikool läheb unistust püüdma kahe põhimeheta

2 min lugemist
BC Tartu Ülikooli tänasest kohtumisest peab vigastuse tõttu eemale jääma Kristen Meister, kes on seni näidanud väga head mängu. Sel pildil on ta meistrite liiga eelmises kvalifikatsioonimängus võitlemas Jason Dourisseau'ga. FOTO: Tairo Lutter

Peatreener Gert Kullamäe sõnul ei saa BC Tartu Ülikooli tänasest tähtsast kohtumisest osa võtta Kristen Meister ja Kent-Kaarel Vene. Viimast on vaevanud juba mõnda aega põletik kaelapiirkonnas, ta pole saanud mitu päeva treenida. Meister tegi aga treeningul jalale liiga ja on samuti mitmeks nädalaks rivist väljas. Neid asendavad täna Robin Kivi ja Märt Rosenthal.

Tellijale Tellijale

«Nii et meil tuleb veel nooremat verd juurde, aga loodetavasti saavad nad hakkama ja on valmis meeskonda aitama,» lausus Kullamäe. Ta kutsus kõiki Tartu korvpallisõpru kodumeeskonda saali toetama.  

«Tahaks väga loota, et homme (täna – toim) on saal rahvast täis. Meil on hädasti vaja kodupubliku toetust, eriti seisus, kus mõned mehed on vigased ja noored mehed on platsil. Usun, et see annab noortele ka indu ja enesekindlust juurde. Tulge ja aidake meil see unistus ellu viia,» ütles Kullamäe.

03.10.2016 05.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto