Sisukord
Majandus
Tänane leht
05.10.2016
Eesti Kontrollikoja liige selgub lähinädalatel Mälumäng Riigikohus pööras tähelepanu haldusreformi tähtaegadele (2) Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tagakülg Esikülg Maris Lauri: vajame tõlki teadlaste ja ettevõtjate vahele (3) Majandus Sester plaanib ergutada väikeettevõtlust (4) Elisa juht pakub Ansipile lahendust Välismaa Välismaa lühiuudised Keset sõjast laastatud Ida-Ukrainat õlmitseb luksus KOHALIK VAADE. Hispaania sotsialistid vaevlevad sisekriisis Eksootiliste ainete saladuste paljastamine tõi Nobeli Arvamus Vahur Kersna: Eesti saigi endale presidendi, keda ta hetkel väärib (9) Postimees 1994. aastal: Kaitsepolitsei ei usu, et Avo Piht on elus (2) Mart Raudsaar: rong see sõitis… (14) Juhtkiri: riik jätku kodanike kehad rahule Priit Rohtmets: ERMi Maarja kuju ümber toimuv näitab, et religioon ei kuulu Eestis sugugi eilsesse päeva (16) Iivi Anna Masso: üks hääl, üks kandidaat, üks võitja? (44) Karel Reisenbuk: söbrad, kui annaks öige vöimaluse? (10) Päeva karikatuur: kalade ja inimeste meri Kultuur Kultuuriveerg Bukahooliku märg unenägu Kultuuri lühiuudised Sport Spordi lühiuudised Rumalused ja lollused ehk Tartu 25 pallikaotust (1) Ojamaa rännakutest ja umbkaitse murdmisest Šarapova luges tennisemaailma juhtidele sõnad peale Avo Keel: Eesti taganemistee Läti vastu on üks samm, edasi tuleb kuristik Võtmemängijaks tõusev Margus Hunt pälvis kaaslaste usalduse Tarbija Arstide liit: arstliku vea eest ei tohiks saada kriminaalkaristust (11) Pulsikella näit võib tekitada asjatuid tervisehirme Palavikust saab võitu ka ravimiteta Tartu Linn päästab hädas eralastehoiu Suur kalalast pudenes puude alla Kaasava eelarve rahale konkureerib tänavu 25 ettepanekut Alasti Contra läheb enampakkumisele Aedniku lemmikroosid kasvavad haiglas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Elisa juht pakub Ansipile lahendust

3 min lugemist
Elisa juht Veli-Matti Mattila FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Et Põhja- ja Baltimaade väga madalad mobiilsete teenuste hinnad ei kasvaks rändlustasu kaotamisel mitmekordseks, tuleks Balti- ja Põhjamaade operaatoritele erand teha, pakub Elisa rahvusvahelise korporatsiooni juht Veli-Matti Mattila.

Tellijale Tellijale

«Põhja- ja Baltimaades on kohalikud mobiilside hinnad väga madalad, seda ei tohiks lubada hävitada. Veel on võimalik plaani muuta, nii et kõik oleksid õnnelikud. Kuid kui tehakse nii, nagu praegu paistab, tooks see meie tarbimisse katastroofi,» ütles Veli-Matti Mattila Postimehele.

Euroopa Komisjoni volinike Andrus Ansipi ja Günther Oettingeri praegune ettepanek on Mattila sõnul siinsetele efektiivselt toimivatele ja madalaid hindu pakkuvatele telekomiettevõtetele majanduslikult lihtsalt talumatu. Samas loob see eelise lõunamaistele operaatoritele, kes pakuvad oma inimestele kõrge hinna eest tagasihoidlikku andmesidemahtu.

04.10.2016 06.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto