L, 24.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Millised näevad välja Ilvese viimased tööpäevad?

Karin Kangro
, reporter
Millised näevad välja Ilvese viimased tööpäevad?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

President Toomas Hendrik Ilvesel on enne ametist lahkumist plaanis veel mitu kohtumist ja kaks esinemist: telepöördumine pühapäeval ja ameti üleandmise kõne esmaspäeval riigikogus.

Presidendi kantselei avalike suhete osakonna juhataja Piret Pert ütles, et teisipäeva hommikul pidas president viimast korda nõu oma nõunikega, misjärel andis pika intervjuu Eesti Päevalehele, võttis Leivaliidult vastu uudseleiva, osales Riigikaitse Nõukogu istungil ja sõi valitsuse liikmetega õhtust.

«Täna (eile – toim) tegeleb riigipea ametist lahkumise kahe tekstiga – telepöördumine pühapäeva õhtul ja ameti üleandmise kõne riigikogus esmaspäeval –, samuti külastab ta Riigi Infosüsteemi Ametit. Neljapäev on kaetud erinevate kohtumistega,» rääkis Pert. Homme avatakse presidendi kantseleis Kaido Ole maal Toomas Hendrik Ilvesest.

Tagasi üles