Sisukord
Eesti
Postimees
06.10.2016
Eesti Urmi Reinde kurdab, et Simsoni leer tuleb giljotiiniga ja kraavid on laipu täis Bussijuhid rikkusid liikluseeskirja, et rahvas rongile jõuaks (1) Tapmises kahtlustatav kiirreageerija põdes joomahaigust (11) Mälumäng Millised näevad välja Ilvese viimased tööpäevad? Palju õnne Horoskoop Eesti lühiuudised Tartus üritatakse püstitada luigelohede lennutamise maailmarekordit Eesti lühiuudised Mulluse Tallinna suuravarii põhjustaja tunnistas süüd Mis läks valesti? Patsiendi surma pärast kohtu alla antud Kohtla-Järve arsti esimene selgitus avalikkusele (11) Abituriendid võtsid õpetajate päeval võimu enda kätte Hüvasti, Luxembourg! (1) Majandus Leedu raudtee venitamistaktika ohustab Rail Balticut (3) Töökäte nappus muudab ettevõtted paindlikumaks Google tuli välja oma nutitelefoniga (1) Välismaa Vabariiklased andsid vastulöögi Tillukesed masinad näitavad maailmale tulevikku Rumeenia poliitikas käib nõiajaht Välismaa lühiuudised PERSOON: Gambias hoiab tüüri julmurist imearst Arvamus Olev Remsu: ERMi jalahoop mõistusele (7) Juhtkiri: eksimine ja vastutus Tanel Rebane: eesti majanduse röntgenpilt (1) Taavi Minnik: vanake Kupce lahkumine Kadriorust (3) Postimees 1890. aastal: vannutatud usaldusemehed Carri Ginter: miks britid lahkumisavaldusega ei kiirusta (1) Lauri Vahtre: pöördume sallimatust liberalismist tagasi vabameelsuse juurde (16) Päeva karikatuur Kultuur Kultuuriveerg Mahler – see on elu ja surma küsimus! Kardashianide suguvõsa hiilgus ja viletsus Sport Spordi lühiuudised Poksimaailma valitseja: ma tarvitan kokaiini ja ei taha enam elada Kõik märgid näitavad, et Tänak liitub M-Spordiga Hamiltoni mured: kuutõbiste vandenõu, kõrgem jõud ja kuulikindlus Jaanimaa läks uuest klubist mänguaega jahtima Lärm ja roppused tungivad isegi väärikate alade juurde MMi reformimine ajab jalgpalliinimesed marru Tarbija Kuidas hoida veesüsteemi külmumise eest? AK Kardashianide suguvõsa hiilgus ja viletsus Tartu Tõrksad vallad ei kavatsegi liituda enne riigikohtu otsust Laevas vahetus ootamatult vallavanem (1) Leili võtma pääseb nüüd liftiga (2) Valdadel hakkab vabatahtlik leibade ühte kappi paneku aeg otsa saama Loone Ots: juhtum liinibussis ehk Turvavöö ümber lapse Raekoja kellamäng asus tagasiteele Karl Pütsepp: õpetajaamet pole nagu iga teine Kahanenud moonakott teeb toiduabi saajail meele mõruks (9) Andekas arhitekt tegi Tartust Euroopas ainulaadse ülikoolilinna (1) Seltsivad Tartu mehed tõusid laureaatideks Kristel Rattus: pildirüüstest ERMis (3) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tapmises kahtlustatav kiirreageerija põdes joomahaigust

4 min lugemist
Иллюстративное фото. Дом сталинского времени. FOTO: Mihkel Maripuu

Uurijad murravad pead, kuidas sai kolleegide silmis erakordselt rahuliku mainega 29-aastane kiirreageerija Rannar tappa 41-aastase joomakaaslasest juhututtava.

Tellijale Tellijale

«Siiamaani mõtlen, miks see õhtu just nii lõppes. Iga päev. Tapetu omaksed ootavad ka vastust,» kommenteeris Tallinnas Lasnamäe kortermaja trepikojas juhtunut Põhja prefekt Kristian Jaani Postimehele.

On teada, et Põhja prefektuuris töötanud politseinikul oli tükk aega olnud stress, mida ta püüdis leevendada alkoholiga. Kiirreageerija joomalembus jäi silma ka mõnelegi majanaabrile. «Jõi kogu aeg end rõdul toolil istudes täis ja lamas seal pikalt,» rääkis Postimehele tema vastaskorteris elav Aleksei.

Kui naabritele tundus selline tegevus kahtlane, siis kolleegid neid ohumärke ei näinud, sest tööl oli mees alati kaine. Teati, et Rannaril on muresid eraelus ja et ta on viimased aastad elanud üksi. Kaastöötajatel jagus Rannari kohta ainult häid sõnu. Kriitilistes olukordades olnud ta rahu ise. Näiteks kui mõni ametnikest hakkas näppudega närviliselt relval toksima, ütles tema: «Oot, ma räägin veel!»

05.10.2016 07.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto