Ühendriike terroriseerib pahatahtlike klounide laine

David Wayne Armstrong, kes mõisteti Põhja-Carolinas klounide märkamise kohta valetunnistuste andise eest süüdi. FOTO: Reuters/ScanPix

Ameerika Ühendriike kimbutab kummaline probleem: viimase paari kuuga on levinud üle riigi teated klounikostüümis ahistajatest, kelle tegevusel ei paista olevat muud eesmärki peale ohvrite hirmutamise.

Tellijale Tellijale

Esimene teade hiljutisest sariahistajate tegevusest tuli augusti lõpus Lõuna-Carolina osariigist Greenville’i linnast, kus väike poiss märkas kahte klounikostüümis kogu oma kodu lähedal metsas. Ühel oli erepunane parukas ja teisel näole maalitud must täht. Klounid sosistasid poisile midagi ja üritasid teda metsas olevasse majalobudikku meelitada, vahendab Guardian. Ilmnes, et klounid olid ka perekonna maja verandat kettidega rüüstanud ja jooksid metsa, kui pereema neid märkas.

Greenville’ist levisid teated klounidest üle Lõuna-Carolina, siis edasi Põhja-Carolinasse ja Floridasse kuni põhjapoolsete osariikideni välja. Nüüd on teateid tulnud juba ka Idahost ja Arizonast.

11.10.2016 13.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto