Sisukord
Korvpall
Postimees
07.10.2016
Eesti Keskerakonna juubeliaastast sai rutakas partei ülevõtt (6) Avaldamata intervjuu, mida väärtustas president Ilves ametiaja alguses (1) Sportlased on täna algavaks Horse Show’ks valmis Äärmusluse ilminguid märgatakse üha rohkem (3) Hirm vangla ees sunnib ravivigu varjama (8) Majandus Brexit kolm kuud hiljem: nael põhjas, börs tipus Maailma parimate brändide eesotsas on tehnoloogiakompaniid Raasukese arvates soosib riigi palgapoliitika keskpärasust (6) Välismaa Slovakkia ei pea end Kremli Trooja hobuseks ELis Steinmeierist võib saada presidendikandidaat (1) Moskva-visiitidest jäi väheks Arvamus Urmas Viilma vastus Olev Remsule: usuvabaduse kaitseks sõnavabadust kasutades (44) Teibi Torm ja Eve Eisenschmidt: mida on viimased kümme aastat hariduses muutnud? (2) Postimees 1889. aastal: kaela-murdev pilvekõrguselt maha kargamine Iisraeli ajakirjanik: probleem «pimedalt» lendavate Vene lennukitega tuleb lahendada (17) Päeva karikatuur: rongist julgem Juhtkiri: kas riigijuhtidel on liiga väike palk? (5) Andrus Karnau: maksta makse või mitte maksta (1) Neeme Korv: terve mõistuse tee kalmistule (3) Ardo Hansson: Eesti majandus ei vaja eelarvepoliitilist stiimulit (9) Kultuur Kultuuri lühiuudiseid Kivirähk kirjutas lihtsa loo, mida tasub vaadata juba Merle Palmiste ja Piret Raugi pärast Mäletate ikka, et venelasi pidi vihkama? Sport Läti imemees sõlmis võimsa lepingu Taani klubilt õppetunni saanud Tartu jääb Meistrite liigast eemale Kas ka koondist võiks aidata Arbeiteri-efekt? Küsimused seoses Eesti koondise koosseisuga Varrak: kahju, et mäng Permis tuleb nii vara Vollemeestel on kohustus alati võita Tarbija Maroko kui tänapäeva muinasjutt Tartu Lasteaia ehitus tõi tüli majja Väike Karu lõpetab lasteaedade pidamise Kõige paremad hotellid polegi pealinnas (2) Nagu kaks tilka vett – lasteaed ja Eesti Rahva Muuseum Vallavalitsus ei näe Soobile preemia maksmises vigu Uus lennuplaan teeb reisijarekordite sajule lõpu (1) Sadakond Tartu tantsijat hurmas Pihkvat Inimesed pääsevad peagi Ööbikupessa (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Varrak: kahju, et mäng Permis tuleb nii vara

2 min lugemist
Rapla - Kalev/Cramo. FOTO: Tairo Lutter

Kalev/Cramo korvpallimeeskond alustab homme Permis Ühisliiga hooaja mänge pisut segases seisus: koduse meistriliiga avakohtumises Raplalt saadud kaotus näitas, et murekohti on veel palju ning õige meeskonnatunde tekkimine võtab alles septembri teises pooles kokku saanud seltskonnal veel aega.

Tellijale Tellijale

Aega aga ei ole. Permi Parma on üks nendest meeskondadest, kes kuulub piltlikult öeldes Kaleviga ühte kaalukategooriasse. See on meeskond, kelle alistamine poleks ime ka võõral väljakul. «Kahju, et selline mäng tuleb juba nii vara,» nentis Kalevi peatreener Alar Varrak. «Mängus tekib veel palju olukordi, kus me pole platsil ühel lainel. Selleni jõudmine pole lihtne.»

Varrak seisab koos oma abiliste Martin Müürsepa ja Indrek Reinbokiga keeruka ülesande ees. Võrreldes möödunud hooajaga on vahetunud kõik leegionärid. Uued mehed on aga Euroopa korvpalli mõttes üsna kogenematud. Seepärast on ka kogu seltskonna ühte sammu käima õpetamine vaevanõudev protsess.

06.10.2016 08.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto