Sisukord
Jalgpall
Postimees
07.10.2016
Eesti Keskerakonna juubeliaastast sai rutakas partei ülevõtt (6) Avaldamata intervjuu, mida väärtustas president Ilves ametiaja alguses (1) Sportlased on täna algavaks Horse Show’ks valmis Äärmusluse ilminguid märgatakse üha rohkem (3) Hirm vangla ees sunnib ravivigu varjama (8) Majandus Brexit kolm kuud hiljem: nael põhjas, börs tipus Maailma parimate brändide eesotsas on tehnoloogiakompaniid Raasukese arvates soosib riigi palgapoliitika keskpärasust (6) Välismaa Slovakkia ei pea end Kremli Trooja hobuseks ELis Steinmeierist võib saada presidendikandidaat (1) Moskva-visiitidest jäi väheks Arvamus Urmas Viilma vastus Olev Remsule: usuvabaduse kaitseks sõnavabadust kasutades (44) Teibi Torm ja Eve Eisenschmidt: mida on viimased kümme aastat hariduses muutnud? (2) Postimees 1889. aastal: kaela-murdev pilvekõrguselt maha kargamine Iisraeli ajakirjanik: probleem «pimedalt» lendavate Vene lennukitega tuleb lahendada (17) Päeva karikatuur: rongist julgem Juhtkiri: kas riigijuhtidel on liiga väike palk? (5) Andrus Karnau: maksta makse või mitte maksta (1) Neeme Korv: terve mõistuse tee kalmistule (3) Ardo Hansson: Eesti majandus ei vaja eelarvepoliitilist stiimulit (9) Kultuur Kultuuri lühiuudiseid Kivirähk kirjutas lihtsa loo, mida tasub vaadata juba Merle Palmiste ja Piret Raugi pärast Mäletate ikka, et venelasi pidi vihkama? Sport Läti imemees sõlmis võimsa lepingu Taani klubilt õppetunni saanud Tartu jääb Meistrite liigast eemale Kas ka koondist võiks aidata Arbeiteri-efekt? Küsimused seoses Eesti koondise koosseisuga Varrak: kahju, et mäng Permis tuleb nii vara Vollemeestel on kohustus alati võita Tarbija Maroko kui tänapäeva muinasjutt Tartu Lasteaia ehitus tõi tüli majja Väike Karu lõpetab lasteaedade pidamise Kõige paremad hotellid polegi pealinnas (2) Nagu kaks tilka vett – lasteaed ja Eesti Rahva Muuseum Vallavalitsus ei näe Soobile preemia maksmises vigu Uus lennuplaan teeb reisijarekordite sajule lõpu (1) Sadakond Tartu tantsijat hurmas Pihkvat Inimesed pääsevad peagi Ööbikupessa (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Küsimused seoses Eesti koondise koosseisuga

2 min lugemist
  • Segaduse külvamine tekitab Gibraltarile probleeme!
  • Kes alustab keskpoolkaitses Metsa kõrval?
  • Koondises 3 heal tasemel vasakkaitsjat!
Eesti koondise eeldatav algkoosseis mänguks Gibraltariga. FOTO: Pm

Igal treeneril on oma käekiri ja vastavalt sellele saab valitud algkoosseis. Olenemata ilmast või vastasest on selge, et praeguses seisus on Eesti koondise algrivistuses platsile oodata alati Ragnar Klavanit, Konstantin Vassiljevit, Karol Metsa, Mihkel Aksalut, Taijo Tenistet, Ken Kallastet ja Sergei Zenjovi, kui nad terved püsivad. 

Tellijale Tellijale

Seega on tänaseks mänguks vabad veel neli kohta algkoosseisus. Neist ühe peaks kõigi eelduste kohaselt endale napsama taas koondisesse tõusnud 27-aastane äärepoolkaitsja Siim Luts. Eesti vajab Gibraltariga kohtudes häid ründavaid mängijaid ja Tšehhi kõrgliigas Bohemiansi ridades palliv Luts just seda on. Tema algkoosseisu nimetamise kasuks räägivad ka peatreener Martin Reimi sõnad, et ta tahab mehi kasutada samadel positsioonidel, nagu nad mängivad koduklubis.

Seega peaks seni seda kohta täitnud Kallaste naasma oma loomulikule positsioonile ehk vasakkaitsesse. See jätaks pingile aga ka Valgevenes Borissovi BATEs pingile jäänud Artur Pika. Vasakkaitses võiks kasutada ka heas hoos olevat Dmitri Kruglovi ja nihutada Kallaste keskkaitsesse Klavani kõrvale. Reimi ja Kallaste enda soovile käiks selline otsus küll vastu, kuid eilsel pressikonverentsil anti mõista, et Kruglov täna mängib. Samas võib see tähendada ka vahetusest sekkumist.

06.10.2016 08.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto