Sisukord
Sport
Tänane leht
07.10.2016
Eesti Keskerakonna juubeliaastast sai rutakas partei ülevõtt (6) Avaldamata intervjuu, mida väärtustas president Ilves ametiaja alguses (1) Sportlased on täna algavaks Horse Show’ks valmis Äärmusluse ilminguid märgatakse üha rohkem (3) Hirm vangla ees sunnib ravivigu varjama (8) Majandus Brexit kolm kuud hiljem: nael põhjas, börs tipus Maailma parimate brändide eesotsas on tehnoloogiakompaniid Raasukese arvates soosib riigi palgapoliitika keskpärasust (6) Välismaa Slovakkia ei pea end Kremli Trooja hobuseks ELis Steinmeierist võib saada presidendikandidaat (1) Moskva-visiitidest jäi väheks Arvamus Urmas Viilma vastus Olev Remsule: usuvabaduse kaitseks sõnavabadust kasutades (44) Teibi Torm ja Eve Eisenschmidt: mida on viimased kümme aastat hariduses muutnud? (2) Postimees 1889. aastal: kaela-murdev pilvekõrguselt maha kargamine Iisraeli ajakirjanik: probleem «pimedalt» lendavate Vene lennukitega tuleb lahendada (17) Päeva karikatuur: rongist julgem Juhtkiri: kas riigijuhtidel on liiga väike palk? (5) Andrus Karnau: maksta makse või mitte maksta (1) Neeme Korv: terve mõistuse tee kalmistule (3) Ardo Hansson: Eesti majandus ei vaja eelarvepoliitilist stiimulit (9) Kultuur Kultuuri lühiuudiseid Kivirähk kirjutas lihtsa loo, mida tasub vaadata juba Merle Palmiste ja Piret Raugi pärast Mäletate ikka, et venelasi pidi vihkama? Sport Läti imemees sõlmis võimsa lepingu Taani klubilt õppetunni saanud Tartu jääb Meistrite liigast eemale Kas ka koondist võiks aidata Arbeiteri-efekt? Küsimused seoses Eesti koondise koosseisuga Varrak: kahju, et mäng Permis tuleb nii vara Vollemeestel on kohustus alati võita Tarbija Maroko kui tänapäeva muinasjutt Tartu Lasteaia ehitus tõi tüli majja Väike Karu lõpetab lasteaedade pidamise Kõige paremad hotellid polegi pealinnas (2) Nagu kaks tilka vett – lasteaed ja Eesti Rahva Muuseum Vallavalitsus ei näe Soobile preemia maksmises vigu Uus lennuplaan teeb reisijarekordite sajule lõpu (1) Sadakond Tartu tantsijat hurmas Pihkvat Inimesed pääsevad peagi Ööbikupessa (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Taani klubilt õppetunni saanud Tartu jääb Meistrite liigast eemale

2 min lugemist
Tartu peatreener Gert Kullamäe. FOTO: Kristjan Teedema

KORVPALL. Kui Eesti hõbedameeskond kaotab Taani teisele klubile kahe mängu kokkuvõttes 21 punktiga, siis tuleb käed püsti tõsta ja tunnistada, et selline on meie klubikorvpalli tase. Tartu Ülikoolil oli unistus pääseda Meistrite liigasse, aga 100 000 eurot ja 14 heal tasemel mängu noppis endale hoopis Aarhusi Bakken Bears. Tartu jätkab nüüd kahe nädala pärast mängimist tugevuselt neljandas eurosarjas nimega FIBA Europe Cup.

Tellijale Tellijale

Teisipäeval koduväljakul saadud 67:75 kaotust võis pidada tööõnnetuseks, kuid eile pandi Tartu konkreetselt paika ja tablool särasid numbrid 70:83. Taani korvpallurid ja rohked võõrleegionärid pole küll kuigi särava taustaga, kaugel sellest, aga tartlased mängiti üle nii individuaalses kui taktikalises plaanis.

Lisaks tabati 24 vabaviskest vaid 11 ja tehti 14 pallikaotust Bakken Bearsi kaheksa vastu. Tartus patustati koguni 25 korral, aga mängupilt oli sama – Bakken Bearsi pressing halvas Tartu mängu.

«Mis siin ikka öelda, kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond läks edasi. Jäime nendega jänni nii kodus kui võõrsil, nende mäng oli kiirem ja agressiivsem – ega meil siin mingeid vabandusi tuua ei olegi. Ehkki täna oli mäng meie poolt kindlasti parem kui üleeile, ei piisanud sellest,» nentis Tartu peatreener Gert Kullamäe.

06.10.2016 08.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto