R, 30.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kaljulaidi kantseleid hakkab juhtima Tiit Riisalo

NN
Kaljulaidi kantseleid hakkab juhtima Tiit Riisalo
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kersti Kaljulaid.
Kersti Kaljulaid. Foto: Jaanus Lensment

Esmaspäeval presidendiametisse astuva Kersti Kaljulaidi kantselei juhatajaks saab Tiit Riisalo, välisnõunikuks Kyllike Sillaste-Elling, majandusnõunikuks Heido Vitsur ja vabakonna nõunikuks Urmo Kübar.

«Ütlesin enda valituks osutumise eel, et minu meeskond saab olema laiapõhjaline ja sõltumatu. Siin saab olema inimesi erinevatelt elualadelt, erineva tausta, kogemuse ja oskustega. Inimeste maailmavaade ei saa olema tööle asumise eelduseks, aga kindlasti mitte ka takistuseks,» teatas Kaljulaid pressiesindaja vahendusel, ja lisas, et edaspidi võib tema kabinetist leida arvamuste paljusust.

Presidendi kantselei tulevane juht Tiit Riisalo on töötanud eri ametikohtadel avalikus, era- ja kolmandas sektoris. Muu hulgas on ta töötanud välisministeeriumis, olnud veterinaar- ja toiduameti peadirektori kohusetäitja, ASi GO Travel juhatuse liige, Kodanikuühiskonna Sihtkapitali nõukogu esimees ning Isamaa ja Res Publica Liidu peasekretär. Samuti on ta aktiivne kaitseliitlane ja merepäästja.

Märksõnad
Tagasi üles