Sisukord
Jalgpall
Tänane leht
12.10.2016
Eesti Vao keskuse süütamise uurimine lõpetati tulemuseta (10) Riigikohus andis tuulikuvaidluses õiguse kohalikule elanikule Tuleval aastal algab Tallinna-Tartu maantee ehitus Laevakaitsjatele pääseteed ei paista Koolilaste ranitsad on enamasti soovitatust raskemad Kroonilised haiged nii kiiresti enam arsti juurde ei pääse (5) Õnnetuse merepäästekoolitusel põhjustas instruktori eksimus Kuhu jäid lubatud parvlaevad? (7) Peksu ohver soovis mehe karistamata jätmist Segased lood Tehumardi lahinguga Majandus Galaxy Note 7 tootmine lõpetatakse Odav nael meelitab poodlejad Londonisse Vorstiga Rail Balticu vastu (3) Trump ja Buffett astusid maksude pärast sõnasõtta Putini sõnad tõstsid kütuse hinda (2) Pensionifondide investeeringud Eestisse (2) Välismaa KOHALIK VAADE: Leedu valimised tõid Facebooki põlvkonnale uut lootust Usbekistanis kaotas sünnitaja lapse, sest arst oli põllul tööl Ühendriike terroriseerib pahatahtlike klounide laine (3) Haiti orkaaniohvreid maetakse massihaudadesse Arvamus Avo-Rein Tereping: lapsed toovad õnne (11) Liina Kersna: uus normaalsus? (4) Dagmar Lamp: kui mind esimest korda löödi... (1) Erkki Bahovski: uduse Albioni hullumaja (2) Heido Ots presidendi nime käänamisest: keiser pole keelemehest kõrgemal (1) Maris Jõks presidendi nime käänamisest: kui keelereeglitega vastuolu pole, tuleb inimese soovidega arvestada (2) Juhtkiri: uurijad tegid, mis võimalik. Tõde Vao põlengu kohta ei selgunud (2) Postimees 1920. aastal: Liivi töilt langeb vari Päeva karikatuur: ilmajuttu kah Sport Jalgpallikoondis: üks mure sai lahendatud, teine ootab ja kolmas … Euroopa korvpalligurmaanide maiuspala jõudis uude ajastusse Balti riike ühendav võrkpallihooaeg algab: Midagi uut ja midagi vana Pearätt röövib malenaistelt unistuse Tarbija Kopsutromb võib lõppeda äkksurmaga Kroonilised haiged nii kiiresti enam arsti juurde ei pääse (5) Tartu Koht eralastehoius jättis suure pere linna soodustusest ilma Anne Schotter: vanglast vabanenu on tänaval ohtlikum kui varjupaigas (1) Väikese Karu lasteaia võtab üle Väike Päike Galerii: Veeriku kooli võimla tegi läbi kauaoodatud noorenduskuuri Kunstimuuseum pakub teadmisi linna loomisest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jalgpallikoondis: üks mure sai lahendatud, teine ootab ja kolmas …

5 min lugemist
Ragnar Klavan (vasakul) ja Konstantin Vassiljev. FOTO: Tairo Lutter

Septembri keskpaigas Eesti jalgpallikoondise peatreeneri ametisse asudes tunnistasid Martin Reim ning tema värske abiline Andres Oper, et esmalt on vaja mängijate silmadesse tagasi tuua sära. Pärast kahte esimest matši Reimi käe all võib tõdeda, et sära ja tahtmine on koondislastes tagasi. Siiski kimbutavad meeskonda vanad deemonid.

Tellijale Tellijale

Oma esimese lubaduse on Reim ja Oper praeguseks täitnud. Kui veel septembris nägi väljakul justkui sunnitööd tegevat Eesti koondist, kes ei asunud ka kaotusseisu jäädes vastaste väravat ohustama, siis nüüd võideldi mõlemas kohtumises kõik 90 minutit. Mängus Kreekaga jahiti väravat lõpuvileni ja kui lõpus oli 0:2 kaotusseisust viigi püüdmine juba sisuliselt võimatu, siis oli olemas tahe tõestada, et lüüa suudetakse vähemalt üks värav.

Nii emotsionaalset ja tahtejõulist Konstantin Vassiljevit nägi Eesti jalgpallipublik Lilleküla staadionil ilmselt aastaid tagasi. Seega mehed on saadud võitlema ja selle eest ka kiitus treeneritele. Kindlasti tuleb olla aga ettevaatlik, et see ei oleks ainult juhendajate vahetumisega kaasnenud esmane eufooria. Sellist meeskonnavaimu tuleb erksana hoida igal koondise kogunemisel. Ehk probleemidega tegelema hakkamisel tuleb hoida üht silma ka asjadel, mis on kontrolli alla saadud ja jälgida, et nad ka püsiksid seal.

11.10.2016 13.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto