Sisukord
Võrkpall
Tänane leht
12.10.2016
Eesti Vao keskuse süütamise uurimine lõpetati tulemuseta (10) Riigikohus andis tuulikuvaidluses õiguse kohalikule elanikule Tuleval aastal algab Tallinna-Tartu maantee ehitus Laevakaitsjatele pääseteed ei paista Koolilaste ranitsad on enamasti soovitatust raskemad Kroonilised haiged nii kiiresti enam arsti juurde ei pääse (5) Õnnetuse merepäästekoolitusel põhjustas instruktori eksimus Kuhu jäid lubatud parvlaevad? (7) Peksu ohver soovis mehe karistamata jätmist Segased lood Tehumardi lahinguga Majandus Galaxy Note 7 tootmine lõpetatakse Odav nael meelitab poodlejad Londonisse Vorstiga Rail Balticu vastu (3) Trump ja Buffett astusid maksude pärast sõnasõtta Putini sõnad tõstsid kütuse hinda (2) Pensionifondide investeeringud Eestisse (2) Välismaa KOHALIK VAADE: Leedu valimised tõid Facebooki põlvkonnale uut lootust Usbekistanis kaotas sünnitaja lapse, sest arst oli põllul tööl Ühendriike terroriseerib pahatahtlike klounide laine (3) Haiti orkaaniohvreid maetakse massihaudadesse Arvamus Avo-Rein Tereping: lapsed toovad õnne (11) Liina Kersna: uus normaalsus? (4) Dagmar Lamp: kui mind esimest korda löödi... (1) Erkki Bahovski: uduse Albioni hullumaja (2) Heido Ots presidendi nime käänamisest: keiser pole keelemehest kõrgemal (1) Maris Jõks presidendi nime käänamisest: kui keelereeglitega vastuolu pole, tuleb inimese soovidega arvestada (2) Juhtkiri: uurijad tegid, mis võimalik. Tõde Vao põlengu kohta ei selgunud (2) Postimees 1920. aastal: Liivi töilt langeb vari Päeva karikatuur: ilmajuttu kah Sport Jalgpallikoondis: üks mure sai lahendatud, teine ootab ja kolmas … Euroopa korvpalligurmaanide maiuspala jõudis uude ajastusse Balti riike ühendav võrkpallihooaeg algab: Midagi uut ja midagi vana Pearätt röövib malenaistelt unistuse Tarbija Kopsutromb võib lõppeda äkksurmaga Kroonilised haiged nii kiiresti enam arsti juurde ei pääse (5) Tartu Koht eralastehoius jättis suure pere linna soodustusest ilma Anne Schotter: vanglast vabanenu on tänaval ohtlikum kui varjupaigas (1) Väikese Karu lasteaia võtab üle Väike Päike Galerii: Veeriku kooli võimla tegi läbi kauaoodatud noorenduskuuri Kunstimuuseum pakub teadmisi linna loomisest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Balti riike ühendav võrkpallihooaeg algab: Midagi uut ja midagi vana

6 min lugemist
Eesti võrkpalliklubide peatreenerid ja esindajad andsid hooaja hakul aru, millised on sihid. FOTO: Tairo Lutter

Eesti, Läti ja Leedu meeskondi ühendav liiga vahetas selle hooaja hakul taas nime: Credit24 sõlmis liigaga sponsorlepingu, mis on alaliidu presidendi Hanno Pevkuri sõnul väärt ligi 100 000 eurot, ja ühisrahastusel põhinenud Saja liigast sai aastaga ajalugu.

Eesti meeskondi on nagu eelmiselgi aastal kuus: tiitlikaitsja Pärnu Võrkpalliklubi, Tallinna Selver, Rakvere Võrkpalliklubi, Tartu Bigbank, Järvamaa Võrkpalliklubi ja TTÜ. Lisaks kuus klubi Lätist ning kaks Leedust.

Nagu hooajaeelsetel pressikonverentsidel tavaks, saab iga klubi peatreener ja mängija või mänedžer sõna. Kes kasutab seda naljategemiseks nagu Pärnu loots Avo Keel, kes ajab tõsisemat juttu. Eelarvesummasid ei taha keegi hea meelega välja öelda, ent sellegi kohta toome tõe päevavalgele.

Tellijale Tellijale

Esitatud eelarved on küll ligikaudsed, nii nagu klubi esindajad nad avaldasid, ja tuleb ka arvestada, et mõni klubi ei pea maksma saali eest, teine peab.

Põhiturniiril kohtuvad klubid kodus-ja-võõrsil-süsteemis, esimesed kaks mänguvooru toimuvad juba eeloleval nädalavahetusel. Kaheksa edukamat meeskonda pääseb veerandfinaalidesse, mis mängitakse kahe võiduni. Finaalturniir toimub 18.–19. märtsil.

11.10.2016 13.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto