E, 26.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Galerii: Veeriku kooli võimla tegi läbi kauaoodatud noorenduskuuri

Kertu Kula
Galerii: Veeriku kooli võimla tegi läbi kauaoodatud noorenduskuuri
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eile korraldas Veeriku kool uuendatud võimla piduliku avamise, kuhu olid teiste hulgas kutsutud nii Tartu koolide direktorid, võimla ehitajad ning projekteerijad kui ka linnavalitsuse esindajad. Pildil jagab Veeriku kooli kehalise kasvatuse õpetaja Gert Voomets (paremal) linnapea Urmas Klaasile juhtnööre.
Eile korraldas Veeriku kool uuendatud võimla piduliku avamise, kuhu olid teiste hulgas kutsutud nii Tartu koolide direktorid, võimla ehitajad ning projekteerijad kui ka linnavalitsuse esindajad. Pildil jagab Veeriku kooli kehalise kasvatuse õpetaja Gert Voomets (paremal) linnapea Urmas Klaasile juhtnööre. Foto: Kristjan Teedema

Veel eelmisel kooliaastal tuli Veeriku kooli õpilastel kehalise kasvatuse tundides olla amortiseerunud võimlas, kus põrand ja lagi olid oma aja ära elanud ning puudusid vajalikud treeninguseadmed. Nüüd aga saavad õpilased treenida ja palli mängida seestpoolt justkui täiesti uues spordisaalis.

Veeriku kooli direktor Ruth Ahven ütles, et kooli juhtkond hakkas linnavalitsusele võimla remondivajadusest rääkima juba kümme aastat tagasi. Kuna koole, mis remonti vajavad, on linnal järjekorras palju, saabus kauaoodatud päev tänavu kevadel.

Rohkem võimalusi

Märksõnad
Tagasi üles