Sisukord
Jalgratas
Postimees
13.10.2016
Eesti Parts peab kontrollikotta tööle saamiseks läbi käima katsumuste tee Vastne tee vajab remonti PPA asub looma transkriptsiooni tarkvara Õiguskantsler laidab konstitutsioonikohtu loomise mõtet Sõit luurelennukiga on nagu kõrgtehnoloogiline lõbustuspark Unistus ühtsusest – kongressi järel on SRR* asemel SSRR* (2) Maaklerite salajane andmebaas sattus uurimise alla (2) Majandus Maagia või kuritegu: paljastumas on Eesti läbi aegade suurim idupettus (10) Telefonide väljavahetamine ei aidanud Välismaa Saksamaa lõpetab ELi migrantide lahke toetamise Saksamaal rünnakut plaaninud süürlast aitasid tabada kaasmaalased Eesti ei soovi uusi pabertiigreid Makedooniat ootab detsembri alguses tõehetk Kool annab Keenia lapspruutidele vabaduse Persoon: mees, kes hülgas Donald Trumpi Arvamus Tarmo Noop: piirikaubandusel ei tohi lasta kasvada! (4) Aivar Voog, Katrin Männaste, Julia Aru: kuidas me soomlaste eeskujul vodkaturistideks hakkasime Andrus Loog: kas meil on vaja arsti või piisab dr Google’st? (4) Juhtkiri: paber kannatab kõike Aivar Aotäht: tahan maksta rändluse eest (2) Postimees 1905. aastal: kas rahva hääl maksab? Päeva karikatuur: EASi rahamägede saatus Kultuur Healoomulise hedonismi sümptomid Kirjandus kui pettus – Elena Ferrante lugu Kas Ott Sepp ajas oma uue huumorikavaga publiku naerma? Sport Naisepeksjast jääpurjetaja juhib koos isaga alaliitu (2) Mardna: dopinguküsimuses tuleks halli tsooni koomale tõmmata (1) Tartu imeline võit varjutas hetkeks mured, aga vigastused sunnivad otsima lisajõudu Ükskõikne MM naftariigi kõrbekuumuses Tarbija Päiksepaneelid asendavad metsatallu viivad elektriliinid Päiksejaamaga metsatalus jääb petrooleumilamp jõude seisma Tartu Raekoja uued kellad jõudsid Tartusse Rasmus Mägi ja Mika Keränen jätsid maha pronksist jäljed Töötukassa lubab: vastse büroo raske uks hakkab kergemalt käima (8) Konrad Mäe saladuses hoitud maalid said avalikuks Kas bussihange on kooskõlas tehnoloogia arenguga? (1) Ülenurme ehitab kitsa kooli suuremaks Kahe õnnetuvõitu tartlase kõrval mängib uues filmis peategelast Tartu ise Vanamutiks kehastumine apteegis käis suurema vaevata Härma kool tegi poistest inimesed Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ükskõikne MM naftariigi kõrbekuumuses

2 min lugemist
Tugevaid rattureid, nagu kolmekordne eraldistardi MM-kuld Tony Martin, Katari kuumus ei murra. Huvilisi on raja ääres muidugi vähe ja selle vastui ei aita ussi- ega püssirohi. FOTO: AFP/SCANPIX

Pole ime, et paljud ratturid on Kataris toimuva maanteesõidu MMi poole kriitikanooli loopinud. Naftariikides peetavatel suurvõistlustel on oht läbi kõrbeda – seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Rattureid nörritab pealtvaatajate nappus. Milleks üldse endast kõik anda, kui see kellelegi korda ei lähe?

Tellijale Tellijale

«Minu arust on kurb lõpetada niivõrd pikk ja kurnav hooaeg sõiduga, mille finišis aplodeerib sulle ainult kümme inimest. Kui rattajuhid tahtsid kuumust, oleks nad võinud MMi viia näiteks Aafrikasse. Seal on rattasõidu vastu vähemalt tõeline huvi olemas,» ütles tänavune Prantsusmaa naiste eraldistardi meister ja MMil 22. koha saanud Audrey Cordon portaalile Cyclingnews.

Naiste temposõit pole kindlasti MMi programmis kõige atraktiivsem, aga võrreldes Euroopas ja Põhja-Ameerikas peetud tiitlivõistlustega ollakse Dohas ala vastu kindlasti ükskõiksemad.

12.10.2016 14.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto