Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
13.10.2016
Eesti Parts peab kontrollikotta tööle saamiseks läbi käima katsumuste tee Vastne tee vajab remonti PPA asub looma transkriptsiooni tarkvara Õiguskantsler laidab konstitutsioonikohtu loomise mõtet Sõit luurelennukiga on nagu kõrgtehnoloogiline lõbustuspark Unistus ühtsusest – kongressi järel on SRR* asemel SSRR* (2) Maaklerite salajane andmebaas sattus uurimise alla (2) Majandus Maagia või kuritegu: paljastumas on Eesti läbi aegade suurim idupettus (10) Telefonide väljavahetamine ei aidanud Välismaa Saksamaa lõpetab ELi migrantide lahke toetamise Saksamaal rünnakut plaaninud süürlast aitasid tabada kaasmaalased Eesti ei soovi uusi pabertiigreid Makedooniat ootab detsembri alguses tõehetk Kool annab Keenia lapspruutidele vabaduse Persoon: mees, kes hülgas Donald Trumpi Arvamus Tarmo Noop: piirikaubandusel ei tohi lasta kasvada! (4) Aivar Voog, Katrin Männaste, Julia Aru: kuidas me soomlaste eeskujul vodkaturistideks hakkasime Andrus Loog: kas meil on vaja arsti või piisab dr Google’st? (4) Juhtkiri: paber kannatab kõike Aivar Aotäht: tahan maksta rändluse eest (2) Postimees 1905. aastal: kas rahva hääl maksab? Päeva karikatuur: EASi rahamägede saatus Kultuur Healoomulise hedonismi sümptomid Kirjandus kui pettus – Elena Ferrante lugu Kas Ott Sepp ajas oma uue huumorikavaga publiku naerma? Sport Naisepeksjast jääpurjetaja juhib koos isaga alaliitu (2) Mardna: dopinguküsimuses tuleks halli tsooni koomale tõmmata (1) Tartu imeline võit varjutas hetkeks mured, aga vigastused sunnivad otsima lisajõudu Ükskõikne MM naftariigi kõrbekuumuses Tarbija Päiksepaneelid asendavad metsatallu viivad elektriliinid Päiksejaamaga metsatalus jääb petrooleumilamp jõude seisma Tartu Raekoja uued kellad jõudsid Tartusse Rasmus Mägi ja Mika Keränen jätsid maha pronksist jäljed Töötukassa lubab: vastse büroo raske uks hakkab kergemalt käima (8) Konrad Mäe saladuses hoitud maalid said avalikuks Kas bussihange on kooskõlas tehnoloogia arenguga? (1) Ülenurme ehitab kitsa kooli suuremaks Kahe õnnetuvõitu tartlase kõrval mängib uues filmis peategelast Tartu ise Vanamutiks kehastumine apteegis käis suurema vaevata Härma kool tegi poistest inimesed Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vanamutiks kehastumine apteegis käis suurema vaevata

4 min lugemist
Krista Piirimäe mängib filmis «Õnn tuleb magades» eakat tartlannat, kes ostab apteegist ravimit. Vaatajate ees on ta kümmekond sekundit. FOTO: Kaader filmist

Septembrikuus aasta tagasi küsis Mart Kivastik minult Promenaadiviies, kas ma olen nõus tema filmis «Õnn tuleb magades» mängima vanamutti, kes ostab apteegist rohtu. Vastasin jah, ma ei pea mitte eriti palju vaeva nägema ümberkehastumisega. Ja tabletid on endal kodunt võtta.

Tellijale Tellijale
Ülikooli apteek Poe tänaval oli poolenisti piiratud valgete ja mustade sirmidega, üle kümne inimese sebis ringi, meeleolu oli pidulik ja tähtis.

Ma olin koguni rõõmus, sest tema eelmises filmis «Üks minu sõber» olid pooled osatäitjad Kivastiku tutvusringkonnast, aga mind ei olnud, minule ei kippu ega kõppu. Näiteks kohvikus Sodiaak istusid Ruta, Ude ja Aare, kontserdil olid Kutu, Varblane, Ene, Raimu, kõiki ei mäleta. Noh, rõõmustasin, et nüüd siis saan ka mina filmi sisse!

12.10.2016 14.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto