Sisukord
Korvpall
Postimees
18.10.2016
Eesti Mida võiks Savisaare tiib pärast irdumist peale hakata? Rahandusministeerium hakkab uurima EASi toetust Ärma talule (1) Opositsioon valmistub Rõivast umbusaldama Ministeerium vaeb luba tehinguid enam avalikustada Vähem viina ja vigastussurmasid Lapsed õppisid elupäästmist Mida arvavad meremürast mereimetajad? EASist saab ettevõtlusagentuur (3) Laevaliikluse kurdistav mürataust ohustab Läänemere loomade elutegevust LHV sihib uue kodulaenuga jõukamat eestlast Tõnis Oja kommentaar: mis on Eesti Energia tõusude ja mõõnade taga (2) Ärma talu läbi aastate (1) Kaljurand lubab lähipäevil oma plaanides selgust (2) Majandus Tõnis Oja kommentaar: mis on Eesti Energia tõusude ja mõõnade taga (2) Tonnist põlevkivist jääb järele ligi pool tonni tuhka Välismaa Analüütiku sõnul Moskva Türgile läänt ei asenda Kataloonia: küsimus on demokraatias Türgi räägib venelastelt rakettide ostmisest Calais' põgenikelaager aetakse laiali Pilgud Marsile: ExoMars asub punaselt planeedilt elu otsima (1) ISISe liikmesse armunud Vene üliõpilast ähvardab vangistus Arvamus Risto Berendson: ma kirjutan Teile, härra president (32) Viktor Turkin: arstide ringkaitsest, ametieetikast ning võltsingutest (5) Juhtkiri: Reformierakonna varjuteater teelahkmel (1) Postimees 1993. aastal: «Tartu» kauplus jagas tasuta piima Pärtel-Peeter Pere: ooperimaja või mereäärne bensukas? (2) Alar Kilp: poliitik ei ole meeste amet (2) Kultuur Muusikalivõtmes vabadusvõitlus Sport Tartu Maraton päris FISilt aru Uudne olukord suunas tartlased õigete otsusteni Mattias Käidi tõi Inglismaale ka Gareth Bale’i avastanud talendikütt Lausanne – maailma spordi juhtimiskeskus või korruptsioonipesa? Tennise paha poiss kaotas meelega Tartu Jäätmejaamadel tekkis lootus rehvimägedest lahti saada Mõista või hukka mõista? Lasteaiatöötaja teipis teisi lapsi kiusanud marakrati sõrmed kinni (17) Kunstnik peidab aktid abstraktsioonidesse Tartu Ülikool läheb Austria klubi vastu uue mehega Tartu maratoni korraldajad plaanivad Tehvandile varurada Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uudne olukord suunas tartlased õigete otsusteni

3 min lugemist
Tartu korvpallimeeskond FOTO: Kristjan Teedemaa

Täna Euroopa tugevuselt neljanda eurosarja mänge alustav BC Tartu peab tänavu hakkama saama kõhnema rahakotiga. Odavamate leegionäride ja harjumatult väikese meeskonna kõrval on sellel ka oma positiivne pool. Varasemast tugevamalt seotakse end oma järelkasvumeeskonnaga, mille mängijad käivad vajadusel täitmas esindusmeeskonna tühje auke.  

Tellijale Tellijale

Kindlasti kuulub Tartu noormängijaid koosseisu ka täna, kui võõrustatakse Austria meeskonda Redwell-Gunnersit. Endiselt ei saa Tartu poolel mängida vigastatud Kent-Kaarel Vene ja Kristen Meister, suur küsimärk ripub põlvevigastusega kimpus oleva Venkatesha Joisi kohal. Kuigi selget pilti pole peatreener Gert Kullamäel ka alles mõni päev tagasi meeskonnaga liitunud Forrest Robinsonist.

Kullamäe soovib, et Jois tuleks täna veel platsile. Pikemas perspektiivis pole aga kindel, kas temaga enam üldse arvestada saabki. Tartusse saabudes suutis ta ilmselt oma põlvehäda varjata, kuid nüüdseks on selge, et teda vaevab väga tõsine kõhrevigastus.

17.10.2016 19.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto