Sisukord
Sport
Tänane leht
19.10.2016
Eesti Siht on paigas ja meeskond võtab vormi (5) Uue meetodiga saab mõõta koolide panust Euroliit uurib Ärma talule toetuse andmist Poliitikud peavad Reformi- ja Keskerakonna valitsust võimalikuks Vana rehepeksumasin lõgistas läbi kolm rõuku vilja Mereteadlaste hinnagul sarnaneb Väikese väina seisukord ülejäänud rannikumere omaga Majandus Michal: riigifirmad lähevad erakätesse poliitilistel eesmärkidel (1) Börs vajab suurettevõtteid Finantsnõustaja: Elering tuleks börsile viia (4) Välismaa Neonatsi DNA teeb kadunud tüdruku juhtumi veelgi mõistatuslikumaks (1) Vihje uutele sanktsioonidele pani Venemaad tegutsema Sissipealik Motorola surm tekitab küsimusi (2) Põgenikust süürlane: imestan, kui lihtne see oli (2) Arvamus Priit Humal: kas Rail Baltic on Eesti Nokia? (6) Mart Raudsaar: reptiilid ja debiilid (4) Urmas Paet: Euroopa kaitseliit enne, kui on hilja (1) Taavi Minnik: uue ida-lääne vastasseisu võidab lääs (10) Postimees 1994. aastal: Vene sõjaväelased summutasid Estonia appikutse (21) Päeva karikatuur Juhtkiri: koolidest ja edetabelitest, ilma emotsioonideta (1) Kultuur Tööd alustas Eesti esimene Iselugeja Eesti moekunsti kullad ja hõbedad Sport Uus ring algab, olümpiat taga ei nuteta Aroni õpipoisiaasta suures peres Toyota palkas ülikogenud rallipaari (1) 26 sekundit, mis tõid Tartule valusa kaotuse Euroliiga ässa hinnatakse lõpuks ka ookeani taga Tarbija Hirmutav Coxsackie viirus levib ka Eestis Kui kõht ei taastu pärast sünnitust Tartu Kihutajad pöörasid hiljuti tasandatud metsatee mülkaks Masin lõgistas vilja justkui kellavärk Kristel Kalda: Tartu, Montréal ja meie kollektiivne kujutlusvõime Märt Põder: miks ma seekord ei hääletanud? Eestlane reisib kaugetele maadele palju, terviseohte trotsides Teklikottide äri loonud noored võtsid sihiks Skandinaavia Toidupank päästab ennekõike toitu riknemisest ja alles siis inimesi näljast (4) Doktor Margus laiendas ajutiselt kodutute varjupaika (1) Linnakirjanik peab oma rolli esmalt paberile panema Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uus ring algab, olümpiat taga ei nuteta

2 min lugemist
Kaido Kaaberma. FOTO: Tairo Lutter

Olümpiamängude pinge on lahtunud. On puhatud, koosolekuid peetud ja uueks tsükliks ettevalmistust alustatud. Nädalavahetusel antakse esimene korralik avalöök ka võistlusrajal. Jutt käib Eestinaiste epeevehklemise koondisest ja esimest korda naistele mõeldud MK-etapist Tallinna Mõõk. Kõik algab otsast peale. 

Tellijale Tellijale

«Võtsime olümpiateemad kokku ja panime algava hooaja plaanid paika paar nädalat tagasi,» rääkis naiste vehklemiskoondise peatreener Kaido Kaaberma. Lisaks peatreenerile ja sportlastele osales arutelul ka Haapsalu vehklemise hing ning mitme koondislase isiklik treener Helen Nelis-Naukas. Ülejäänud individuaaltreenerid jäid eemale. «Koosolekul räägitu oli konstruktiivne ja asjalik. Jõudsime asjades ühisele meelele,» lisas Kaaberma.

Ilmselt polnud vehklemisliidu nii-öelda peavoolumõtetega tihti opositsioonis oleval Nelis-Naukasel seekord kriitikaks põhjust, sest kodusel MK-etapil pääses pühapäevases võistkonnavõistluses osalevasse Eesti koondisse kaks tema õpilast.

18.10.2016 20.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto