Sisukord
Korvpall
Tänane leht
19.10.2016
Eesti Siht on paigas ja meeskond võtab vormi (5) Uue meetodiga saab mõõta koolide panust Euroliit uurib Ärma talule toetuse andmist Poliitikud peavad Reformi- ja Keskerakonna valitsust võimalikuks Vana rehepeksumasin lõgistas läbi kolm rõuku vilja Mereteadlaste hinnagul sarnaneb Väikese väina seisukord ülejäänud rannikumere omaga Majandus Michal: riigifirmad lähevad erakätesse poliitilistel eesmärkidel (1) Börs vajab suurettevõtteid Finantsnõustaja: Elering tuleks börsile viia (4) Välismaa Neonatsi DNA teeb kadunud tüdruku juhtumi veelgi mõistatuslikumaks (1) Vihje uutele sanktsioonidele pani Venemaad tegutsema Sissipealik Motorola surm tekitab küsimusi (2) Põgenikust süürlane: imestan, kui lihtne see oli (2) Arvamus Priit Humal: kas Rail Baltic on Eesti Nokia? (6) Mart Raudsaar: reptiilid ja debiilid (4) Urmas Paet: Euroopa kaitseliit enne, kui on hilja (1) Taavi Minnik: uue ida-lääne vastasseisu võidab lääs (10) Postimees 1994. aastal: Vene sõjaväelased summutasid Estonia appikutse (21) Päeva karikatuur Juhtkiri: koolidest ja edetabelitest, ilma emotsioonideta (1) Kultuur Tööd alustas Eesti esimene Iselugeja Eesti moekunsti kullad ja hõbedad Sport Uus ring algab, olümpiat taga ei nuteta Aroni õpipoisiaasta suures peres Toyota palkas ülikogenud rallipaari (1) 26 sekundit, mis tõid Tartule valusa kaotuse Euroliiga ässa hinnatakse lõpuks ka ookeani taga Tarbija Hirmutav Coxsackie viirus levib ka Eestis Kui kõht ei taastu pärast sünnitust Tartu Kihutajad pöörasid hiljuti tasandatud metsatee mülkaks Masin lõgistas vilja justkui kellavärk Kristel Kalda: Tartu, Montréal ja meie kollektiivne kujutlusvõime Märt Põder: miks ma seekord ei hääletanud? Eestlane reisib kaugetele maadele palju, terviseohte trotsides Teklikottide äri loonud noored võtsid sihiks Skandinaavia Toidupank päästab ennekõike toitu riknemisest ja alles siis inimesi näljast (4) Doktor Margus laiendas ajutiselt kodutute varjupaika (1) Linnakirjanik peab oma rolli esmalt paberile panema Meelelahutus Koomiks Sudoku

Euroliiga ässa hinnatakse lõpuks ka ookeani taga

1 min lugemist
Miloš Teodosic (palliga). FOTO: Sergei Bobylev/Sergei Bobylev/TASS

Serbia koondise ja Moskva CSKA mängujuhti Miloš Teodosicit on Euroopa korvpallisõbrad kõrgelt hinnanud juba pikka aega, aga ookeani taga on talle alati eelistatud atleetlikumaid ja paremate kaitseoskustega pallureid. NBA tähtsate ninade mõttemallist annab hea ülevaate NBA kodulehel iga hooaja eel korraldatav küsitlus, kus peamänedžerid vastavad erinevatel teemadel, alates eeldatavast tiitlivõitjast kuni parimate liidriomadustega palluriteni.

Tellijale Tellijale

29-aastane Teodosic tuli esikohale kategoorias «parim mängija väljaspool NBAd», kus talle andsid hääle enam kui pooled peamänedžerid. Teiseks tuli Sergio Llull (Madridi Real) ja kolmandaks Nando de Colo (Moskva CSKA). Ilmselt on Teodosici aktsiaid tõstnud Serbiaga kahel suurvõistlusel (MM ja Rio olümpia) järjest finaali jõudmine, kus vastaseks on olnud USA koondis. Paha ei teinud ka elu esimese Euroliiga tiitlini jõudmine. Serblane on tunnistanud, et sooviks ühel päeval mängida ookeani taga, aga tal on kindlasti vaja olulist rolli, mitte pingipoisi staatust.

18.10.2016 20.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto