Sisukord
Tarbija
Tänane leht
20.10.2016
Eesti Ornitoloogid silmasid Pärnumaal Euroopas üliharuldast linnuliiki Eestis langes sündimus kolm aastat ja Lätis samal ajal tõusis Kelmuse omaks võtnud ema pääses kurjategija staatusest Vanematetalus töötanud politseinik mõisteti õigeks Riik küsib enam kui 500 perelt toetused tagasi Peeter Ernits: olukord on väljunud kontrolli alt (9) Olümpiasangarite saavutus raiuti kivisse India kohus arutas laevakaitsjate kaebust Komisjon uurib võimalikku kauplemist mõjuvõimuga (1) Kopratammist sai rahu ja tüli tulipunkt Vanemahüvitisega skeemitavad ka ametnikud, meedikud ja õpetajad (11) Majandus Esimene uus parvlaev sai lõpuks valmis (1) Hiiumaa on kaubaveoga jännis Hiina majandus toetub kinnisvarale ja laenudele Välismaa PERSOON: Süüria Diana hiilguse langus (1) Venemaa liidab ise ELi enda vastu Weber: Aleppo on tänane Sarajevo Arvamus Jüri Luik: kas tuumasõda tuleb? (33) Päeva karikatuur Jüri Ratas: kandideerin Keskerakonna esimeheks, et muuta Eesti poliitikat (17) Sven Kukemelk: odavlennufirma ülalpidamiseks on vaja suuremat rahvaarvu, lennukiparki ja lendamistihedust (1) Juhtkiri: vajame jõulist ja tarka sündimuspoliitikat (5) Postimees 1938. aastal: lõpp relvastumisele! Ameerika tõstab häält Kultuur Võimas ja võimekas Mogutši Sport Tipud on kaugel ees, aga vahe väheneb Leicester City näitab inglastele eeskuju Ohtrast seksist surnud kaksikuni – sportlaste pöörased põhjendused positiivsetele dopinguproovidele Tarbija Suure peolaua murest päästab mugavusteenus Tartu Suur küsimus: kuhu kolida remondi ajaks Raatuse kool? Lapsed õpivad terve nädala tundides käimata Koolivaba nädal aitab avardada silmaringi Uus foor süttib alles aasta pärast (1) Pommiaugus valmib kodumaine sõjamasin (1) Tartu valgusfestival kogub tuure Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suure peolaua murest päästab mugavusteenus

3 min lugemist
Ise singirulle valmistades tuleb kilohinnaks ligi seitse eurot, kuid hakkama võib saada ka odavamalt. FOTO: Erakogu

Kuigi ise peolauale toitude valmistamine on nii mõnegi usina perenaise unistus, ei pruugi praeguse kiire elutempo juures igaühel nii põhjalike ettevalmistuste tegemiseks aega jaguda. Ka kõige lihtsamate asjade valmistamine suurele seltskonnale nõuab aega ja alati ei pruugi ise tegemine tulla odavam kui supermarketist tellitud valmistoode.

Tellijale Tellijale

Piret Lindmaa valmistas kodus ise prooviks singirulle ning umbes poole kilo singirullide valmistamiseks läks vaja 70 grammi hapukoort, 85 grammi majoneesi, 190 grammi kanasinki, 150 grammi riivjuustu ja kaheksa grammi küüslauku.

«Tegelikult on võimalik veel odavamalt teha, kui riivid ise juustu ja lased poes odavama singi viilutada. Mina tegin riivitud juustust ja kanasingist ning kokku tuleb kilohind umbes seitse eurot, kuid tegemise aega ei ole siia sisse arvutatud,» rääkis ta. Kokku tuli sellest kogusest 16 pontsakat singirulli.

19.10.2016 21.10.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto